O Vasilias (The King) 2002 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-O Vasilias (The King) 2002 Yunanistan / Türkçe Altyazılı-

35 yaşındaki bir adam hapishaneden yeni çıkmıştır ve cezasını çektikten sonra yeni bir hayat kurmayı planlamaktadır. Babasından kalma eski bir eve yerleşir. ufak işlerle geçimini sağlamaya çalışırken, Atina'dan gelen eski sevgilisi ve ardında bıraktığı geçmişiyle yeniden yüzleşmek zorunda kalır. Etkili bir Yunan draması olan ve bölgenin toplumsal yaşamını da yansıtmayı başaran filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN: TOZMİK, FİLM ÇEVİRİSİ: AİDEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cobanmeh
1 yıl önce

çok güzel bir filmdi. mahalle baskı nedir. Seyrederken öfkeleniyorsun. Tşklr

emice
6 yıl önce

Çıkar ilişkilerinin yozlaştırdığı toplumda yaşamın zorluğu…. Sıkılmadan izlenebilir.

Tozmik
6 yıl önce

Komiksin eksici.Apollon’a niye eksi verionuz.adam kendince bişiler yazmış.hahaha.ulen eksici kendi …la oyna sen.onumu buldun benim gitceğimi anlayınca.kendine yeni bir düşmanmı seçtin haa.eksici seni:)

Apollon
6 yıl önce

Yunan Sinemasının en iyi örneklerinden biri…Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış acımasız bir öykü.
harikalar yaratan eller artık işe yaramayacak.sırf sabıkalı diye bir insan bu kadar dışlanmamalı.Küçük bir yerde yaşamaya gelen yabancının yoz kasaba halkıyla mücadelesi…İzlemeden geçmeyin derim.Başyapıt olup olmaması konusunda yorum yapmayacağım.Ancak Yunanlıların yaptığı en iyi 3-5 filmden biri olduğunu düşünüyorum.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x