BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Deep Web 2015 ABD / Türkçe Altyazılı-

Deep Web (Karanlık İnternet), bilinen arama motorları ile ulaşabildiğimiz sitelerin dışında kalan ve farklı tarayıcılar ile giriş yapılabilen sayfalardan oluşmaktadır. İnternetin karanlık yüzü olarak adlandırılan bu yerlerde hiç bir kısıtlama söz konusu değildir ve yasadışı bir çok şey bulunmaktadır. Bu belgeselde de, Keanu Reeves'in anlatımıyla internetin karanlık yüzü ele alınıyor. Efsanevi hacker, Dread Pirate Roberts'ın hikayesinin anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferya
4 yıl önce

serverler calismiyor, bilginize.

ADMİN: OPENLOAD ÇALIŞIYOR, DİĞERLERİNİ KALDIRDIM. İYİ SEYİRLER.

Trinity
4 yıl önce

Yine sasirtmayan bir son. Devlet her sucu isler kimse sorgulayamaz, bir suclu bulunur Ross gibi,3500 sayfalik lehine dellilerin kullanilmasina bile izin verilmeden hapse tikilir. Muhtesemdi. Baska bir etik hackerinde basina ayni sey gelmisti ne hikmetse cocuk hapishanede intihar etmisti.

bykod
5 yıl önce

Bence en sonuna, en son yazı da ekandan geçene kadar izlenmelli…

xteksus
5 yıl önce

o halde kaynağa kim inebilir korkmadan başın dik, sunaktan adımını daha ileriye kim atabilir o halde hoş geldin yüce bilge şimdi gördüklerinle işittiklerinle bak birde bu kendine!..

xteksus
5 yıl önce

gerçekte her insan bilinci kadar özgürdür! bu demek oluyorki kimse tam olarak hür değildir. bilinç sonsuzlukla ifade edildiği içindirki hiçbir zaman yeterince bilince sahip olamıyacağız! bu sebeble şüphelerimiz, arayışlarımız, hatalarımız, huzursuzluğumuz. kendimizi iyilik çemberin sarmalına bırakabiliriz bu bizim bir müddet kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir kimbilir belkide kendimizi kandırmanın en iyi halide olabilir! hatalarımızla içine çekildiğimiz kötü alışkanlıklarımızı bir mücadele etme aracı haline getirip kendi hatalarımıza suçlular yaratıp kan kusturabiliriz. zihni fikri hür bir insanın asla esir edilemiyeceğini bile bile tüm bu şiddet “bağımlılığımızın” tek bir nedeni vardır aslında kendimizle “yüzleşmek” korkalığımız altında her türlü sahte cesaret gösterileri kendimizi inandırmaya çalıştığımız… Read more »

68 Kuşağı
5 yıl önce

Eğer insanlar özellikle gençler sistemi sorgulamıyorsa,sonuç hep felaket olacaktır.Burada konu uyuşturcu değil,konu bireysel mahremiyet ve insan haysiyetidir.Ama konunun geçtiği ülkenin gelişmişlik düzeyi ile ülkemizin gelişmişlik düzeyi ele alındığında umutsuzluk kaçınılmazdır. Sorgulamayan birey gelişemez,sorgulamayan toplum gelişemez.

SineMania
5 yıl önce

Bende devletlerin insanların özgürlüklerini kısıtladıklarını düşünüyorum. Uyuşturucu isteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Zaten kullanan insan öyle ya da böyle kullanır. Amsterdam da bulundum uyuşturucu serbest en uçlarına kadar rahatça bulabilirsiniz ama insanlar bilinçli , kaldığım süre boyunca hiçbir taşkınlık görmedim. Yani şunu demek istiyorum ki insan başkalarının haklarına tecavüz etmediği sürece özgür olmalıdır

5 yıl önce

insanoğlu bütün kötülüklerin anasıdır.Kanunlar kim için vardır insanlar için.Neymiş yok efendim sınırsız özgür ortammış .Al bunları götür ıssız adaya size hiç kural yok sınırsız kanunsuz yaşayın deyin bakalım ne kadar yaşayacaklar ikincisi gün nerde bu kanun diye bagırırlar.Burda sanki biraz bu kirli faaliyet masum gösterilmeye çalışılmış geldi bana.İnsanları karanlığa çeken adam nerdeyse dünyanın en değerli ve en zeki adamı ilan edilecekmiş gibi gösterilmeye çalışılmış.Bunun masum bir yanı olamaz .Çoluk çocuk demeyip insanları zehirleyip aileleri perişan ediyorsun sonrada masumiyet rolu kapmaya çalışıyorsun.Bence asmalıydılar içerde yaşaması devlete zarar mahfettiği hayatlar ugruna ibreti alem için asmalıydılar.

sezgin
5 yıl önce

deep web için kullanmanız gereken ekstra programlar wardır.deep webde ne arıyorsanız normal nette bulabilirsiniz.Sınır tanımayan paylaşımcılar xxx paylaşımlarını yapmaktadır.Bazı yerlerde 2. hatta 3.web den bahsedilmekte size şukadarını söyleyeyim .o iletişim sistemimi açan kilit başkadır sizin modeminiz o giriş için yeterlideğildir.Söylenen ve yazılan dev sözlere inanmayın yinede merak edip ulaştığınız .onion sayfalarının video bölümlerini fazla izlemeyin ruh sahlığınız için.

tiyatral
Reply to  sezgin
5 yıl önce

aslında kardeş deepwebde bulunanlar normal weebde çok azdır ve bazılarını normal weebden bulmazsınız çünkü deep web yasaklanmıştır %90 ı illegal içeriklerden oluşur illegal olan herşeyi bulabilirsiniz ama kullanmak suç değildir.

sezgin
Reply to  tiyatral
5 yıl önce

Detay vermek isterdim ama isimlerini anmak bile insanı suça itiyor.Burada veya diğer web,forum sitelerinde yazılan yalan yanlış bilgiler le bile insanları yönlendirerek kötü duygulara sevk ediyor.Son zamanlarda duymuşsunuzdur Trollemek diye işte budur işin özü.

eowyn
5 yıl önce

Bu belgeseli paylaştığınız için gerçekten çok teşekkürler.Bayadır deep weble ilgili araştırma yapıyordum ve gerçekten çok yardımı oldu .Teşekkürler

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x