SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Turbo Kid 2015 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Turbo Kid 2015 Kanada,Yeni Zelanda / Türkçe Altyazılı-

Gelecekte ve post apokaliptik bir dünyada, kirli işlerle uğraşmak rutin hale gelmiştir. Bu zorlu dünyada, kendine bir çizgi roman kahramanı bulan The Kid, ondan aldığı ilhamla en yakın arkadaşını, ölümcül derecede tehlikeli bir ortamdan kurtarmaya çalışır. Bir çizgi roman hayranı çocuğun arkadaşını zorbaların elinden kurtarmak için verdiği mücadelenin ele alındığı ve rahatsız içerikler barındıran yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
adiladam53

bu filmin senaristi kimdir ve ne içerek yazmıştır çok merak ediyorum =) büyük bi sabırla izledim. tek diyebileceğim saçmalıklara gülecek kadar vaktiniz varsa izleyin =)

adiladam53

ilkkez bir filmi izlemeden yorum yapıcam. ne moda oldu arkadaş bu gelecekte yok olmuş dünya figürü olan filmler. Ulan bir de güzel hayaller kurun artık. x man den tutun da son yıllarda çekilen neredeyse her filmde dünya kurtarılıyor. her seferinde dünya rezalet bir halde =) korku toplumu oluşturma çabası artık suyunu çıkarttı hocam. buradan sesleniyorum yapımcılara =))) Adam olun olum bak sıktınız artık… bu zihniyetin aşırı dinci olduğunu düşünemiyorum 😀 her sene en kötü 3-5 baş yapıt olacak film çekerlerdi ve filmin konuları islamın yok olduğu dünya üzerine olurdu 😀 bu ince bakış açısını anlamadıysanız koyverin gitsin =))

eric

bence güzeldi

kemr

abartılı şiddet sahneleri dışında komik ve izlenebilir bir yanını bulamadım filmi çocuğun silahı tekrar şarj olduğunda tam ateş edecekken kıza çığlık attı ıskaladı diye daha fazla tahamül edemeden kapattım.

haki

kesinlikle benim tarzım değil. kustum seyrederken

gurbiss

abuk subukluğa gülmekten bir hal oldum. bence 3 tekerlekli bisiklet kullansalar daha iyi olurmuş. imdb yi haketmeyen bir film. daral geldi izlerken. ama yinede izleyeceğim.