SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Çarşı Pazar 2015 Yerli Film izle
Puanla:
0 / 10

-Çarşı Pazar 2015 Türkiye / Yerli Film-

Kahraman, geçimini aileden kalan hamamda kese yaparak kazanmaktadır. Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, hamamı, çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı AVM yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapar. Kahraman, hamamı kurtarmak için bir kaç kişiyle beraber kolları sıvar. Sıradan bir esnafın, zenginlerle olan mücadelesinin eğlenceli bir dille aktarıldığı yapımı sizlere sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


7 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
6 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Kocamanoglu

filimi begendim bir kere espiriler oldukca iyi idi ayrica ülkemden birseyler vardi hersey Türkiye tadinda mesela ben Tokatin bu kadar duru ve dogal oldugunu bilmiyordum konu iyi islenmis ve oyuncularda oldukca basarili 10 üzerinden 8 izleyin derim.

tuncacan

ÇOK KÖTÜ İZLEMEYİN. TORİNOLU ŞABAN

salih

izlenesi güzel bir film olmuş.Tavsiye olunur.Puanım haddim olmayarak 6.7

Tugba kara

Bayildim gulmekten karnima agrilar girdi 🙂

sezgin

Türk filmlerine önem veriyoruz .Ama bazıları gercekten bakılacak gibi değildi.Bu onlardan değil keyifle izlenebilir.Erdem iyi bir oyuncu yanında usta oyuncular var ama ikili bir başrol olsaydı film tam tadında olurdu.
Bir uyarı: bir gün içerisinde 3 yada 4 filme bakmayınız bir filmde beklentiniz tavan yaparken diğer filmde düşebiliyor haliyle 3 filme yöneldiğinizde aradan çok şey kaçırarak beğeni durumunuz düşüyor.Buda film size istenileni anlatamadan kapatıyor ve buraya olumsuz yorumlar yazıyorsunuz.
Bu durum çok sıklıkla film izleyen arkadaşların başına gelir.Ve bu soru çok soruluyor.

musyy

sansürsüz versiyonu yokmu bunun

musyy

Ayhan Taşı görünce zaten gülüyorum 😀