Politist, adjectiv 2009 - Police, Adjective Altyazılı izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Police, Adjective 2009 Romanya / Türkçe Altyazılı-

Romanya’nın küçük bir kasabasında sivil polis olarak görev yapan Christi, arkadaşlarına esrar verdiğinden şüphe edilen bir genci gözetlemekle görevlendirilir. Amacı, gencin irtibat halinde olduğu asıl satıcının yakalanıp içeri atılmasıdır. Ama bu becerilemezse o zaman takip edilen genç içeri atılacaktır. Christi ise son derece gereksiz bulduğu bu göreve bir şekilde direnmeye karar verir. Çünkü ona göre, çocuğun içeri atılmasının kimseye bir faydası olmayacaktır. Ancak Christi'nin bağımsızlığını ilan ettiği bu ufak anın çok büyük sonuçları olacaktır. Cannes Film Festivali dahil 13 ödül kazanmış olan Romanya yapımı film, bir polisin trajikomik mücadelesini ele alıyor. Bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Frekanss
2 yıl önce

Bir ülke, bir süre içinde bir olayı irdeliyor. . Karşılaştırmak ve gözlememek için güzel bir film.

bilal
5 yıl önce

Film yarım saat kısaltılabilirdi rahatlıkla. Fakat son derece doğal bir film. Kamera hemen hemen unutulmuş. Filmin son 10 dakikasında veriliyor esas mesaj. Hem sanatsal, hem düşündürücü.

hakan
5 yıl önce

çok ağır ilerleyen bir film. keşke gereğinden fazla uzun sahneler olmasaydı film 90 dakikaya inerdi

yaşar
5 yıl önce

Film ağır işliyor ama müthiş bir felsefe ile bitiyor.
Hiçbir Hollywood filminde işlenmeyen bir polis ve vicdan yorumunu izleyeceksiniz

zaman kaybi
5 yıl önce

arkadaslar gercekten bir konu yok zamana yazik

ipekim
5 yıl önce

Film, çalışan tek linkte de oldukça yavaş yükleniyor. Durağan , boğucu takipleri, açmazları, ikilemleri, baskıyı çok derinden hissediyorsunuz. Kasvetli havayı, nemi, soğuğu, meyveli çayın buğusunu da.. Ve sözlükteki anlamların nasıl da dayatıldığını:(

Benim için güzel bir deneyimdi film, Hollywood meraklılarına izlemek zor gelebilir.

fatosevinc
5 yıl önce

izlenemiyor ki bu film

ADMİN: NEDEN İZLENEMİYOR ACABA HANGİ İZLEME SEÇENEĞİNDEN DENEDİNİZ? “OK.RU HD” YAZAN SEÇENEKTE SORUN YOK ÖRNEĞİN ŞUANDA..

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x