SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Police, Adjective 2009 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Police, Adjective 2009 Romanya / Türkçe Altyazılı-

Romanya’nın küçük bir kasabasında sivil polis olarak görev yapan Christi, arkadaşlarına esrar verdiğinden şüphe edilen bir genci gözetlemekle görevlendirilir. Amacı, gencin irtibat halinde olduğu asıl satıcının yakalanıp içeri atılmasıdır. Ama bu becerilemezse o zaman takip edilen genç içeri atılacaktır. Christi ise son derece gereksiz bulduğu bu göreve bir şekilde direnmeye karar verir. Çünkü ona göre, çocuğun içeri atılmasının kimseye bir faydası olmayacaktır. Ancak Christi'nin bağımsızlığını ilan ettiği bu ufak anın çok büyük sonuçları olacaktır. Cannes Film Festivali dahil 13 ödül kazanmış olan Romanya yapımı film, bir polisin trajikomik mücadelesini ele alıyor. Bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
6 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
bilal

Film yarım saat kısaltılabilirdi rahatlıkla. Fakat son derece doğal bir film. Kamera hemen hemen unutulmuş. Filmin son 10 dakikasında veriliyor esas mesaj. Hem sanatsal, hem düşündürücü.

hakan

çok ağır ilerleyen bir film. keşke gereğinden fazla uzun sahneler olmasaydı film 90 dakikaya inerdi

yaşar

Film ağır işliyor ama müthiş bir felsefe ile bitiyor.
Hiçbir Hollywood filminde işlenmeyen bir polis ve vicdan yorumunu izleyeceksiniz

zaman kaybi

arkadaslar gercekten bir konu yok zamana yazik

ipekim

Film, çalışan tek linkte de oldukça yavaş yükleniyor. Durağan , boğucu takipleri, açmazları, ikilemleri, baskıyı çok derinden hissediyorsunuz. Kasvetli havayı, nemi, soğuğu, meyveli çayın buğusunu da.. Ve sözlükteki anlamların nasıl da dayatıldığını:(

Benim için güzel bir deneyimdi film, Hollywood meraklılarına izlemek zor gelebilir.

fatosevinc

izlenemiyor ki bu film

ADMİN: NEDEN İZLENEMİYOR ACABA HANGİ İZLEME SEÇENEĞİNDEN DENEDİNİZ? “OK.RU HD” YAZAN SEÇENEKTE SORUN YOK ÖRNEĞİN ŞUANDA..