Kızıl Ordu – Red Army 2014 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kızıl Ordu / Red Army 2014 Rusya,ABD / Türkçe DUBLAJ ve Altyazılı-

Belgeselde, Soğuk Savaşın en çetin yıllarında Sovyetler Birliği’nin Kızıl Ordusu içerisinde oluşturulan ulusal hokey takımının öyküsünü, takımın kaptanı Slava Fetisov anlatıyor. Rakipleriyle buz üstünde ya da savaş arenasında karşılaşmak onun için farksızdır. Fetisov'un öyküsü 1970’ler ‘80’ler boyunca yerinden kalkmayan Demir Perde’ye politik ve toplumsal perspektiflerden ayna tutuyor. İki ülke arasındaki spor mücadelelerini ele alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
a.h. 88
3 yıl önce

Kızıl rengi görünce; boğanın pelerine koşması gibi koşanlar, burada da Komünizm güzellemesine üşüşmüşler. O cennet dediğiniz ülke ve sistem; dünya tarihinin en büyük diktatoryası idi ve yıkıldı gitti. Benden size tavsiye; uzaktan bakıp dizlerinizi döveceğinize, en özgür ve müreffeh insanların yaşadığı Kuzey Kore’ye, tek yönlü bilet alıp gitmektir. Haydi size, uğurlar ola !..

evet
4 yıl önce

ADMİN. MAİL.ru ları düzenle ya açılmıyor.filim indiriyoruz ordan bozuk.bide filimlerine mail.ru yu hep eklermsn

ADMİN: BU FİLM İÇİN MAİL.RU SEÇENEĞİ SİLİNMİŞ MAALESEF.. AMA İNDİRME YAPMAK İSTİYORSANIZ, OPENLOAD SEÇENEĞİNİ KULLANIN. BU İZLEME SEÇENEĞİ İLE, FİLMİ TEK TIKLA BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ.

melekimu
4 yıl önce

sovyetlerdeki o çarlık rejimi( kral)nden sonra halkın kendini yönetme ve kazanca ortak olma hayaliyle birlik ruhu zamana ve paraya yenildi,tıpkı ülkemdeki cumhuriyetin ilk 30 yılındaki yepyeni bir devlet yaratma ruhu gibi, sonrasında emperyalizm yavaşça ruha sızdı, fakat sovyetler iyi toparladı, çok acılar çekildi ve yaşanalar ülke panaroması..izleyin derim,tşkler emeği geçenlere.

Canbaz
5 yıl önce

Yahu arkadaş, adamlar 1960’ta uzaya araç gönderir, en iyi sporcuları yaratır, herkes en az bir enstruman çalmayı bilir, herkes üniversite okur ama bu ne iştir ki, halkı açtır ve ülke fakirdir. Vay anasını sayın seyirciler…

GKHN
5 yıl önce

Faydalı ve kesinlikle seyredilmeye değer bir biyografi. Zamanın ve yaşadığımız dünyanın ne denli hızlı ve keskin değişiklikler getirebildiğine dair örnek teşkil edebilecek önemli bir yapım olmuş. Tebrikler

Asor
5 yıl önce

Sovyetlerin sporcu geliştirme yöntemleri yenilmez sporcular elde etmeyi başardı. Kapitalist dünyanın yapamacağı derecede iyi adamları yetiştirdiler.

gömer31
Reply to  Asor
3 yıl önce

Başta Sovyetler olmak üzere, komünist blok ülke sporcuları; başarılarını doping maddelerine borçludur. Sakalı çıkan ve erkek gibi kaslı kadın sporcular; bunun en iyi belgesidir. Ayrıca bu sporcular; yıllar yılı aldıkları, doping maddelerinin tesiriyle, 40’lı yaşlarında; şehir mezarlıklarında yerlerini, sessiz sedasız almıştır.

ALi
5 yıl önce

Hayranı olduğum (bazen hayal kırıklığı yaratan) Sovyetlerin iyi ve kötü yüzü… zevkle izledim..

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x