SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Puanla:
0 / 10

-San Martín (Revolución): El cruce de Los Andes 2011 Arjantin / Türkçe Altyazılı-

General Jose De San Martin, Arjantin'den gelerek Şili'de ilk bağımsızlık mücadelesinin ateşini yakmak ister. Topladığı birliklerle And Dağları'nı aşan generalin öyküsünü anlatan filmde cesaretin, inancın ve özgürlük tutkusunun yansımaları ele alınıyor. Başarılı bir Arjantin yapımı olan ve Latin ödülleri de kazanmış bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: BİLGE)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


7 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
7 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
yagmur

Cok guzeldi.Emegi gecen herkese tesekkurler.

1903

10/3 ortada düşman yok,savaş filmi demişler , zaman kaybı

Filmle ilgili akılda kalan tek cümle. VİVA LA PATRIA.

volkan

Yıllar önce üniversitede Latin Amerika ile ilgili bir konferansta adını duymuştum General Jose de San Martin adını Tarihe ismini yazdırmış en garip devrimcilerden biri devrimci diyorum çünkü sistemi değiştirmiş aslında kendisi Cumhuriyetçi değil Monarşinin ideal bir düzen olduğunu düşünmüş hep…Simon Bolivar ve cumhuriyetçilere mesafeli Napolyon hayranı Che Guevara abimizde ona hayranmış? film anlatamamış bu adamı mesela Santiagoya girişi yok O’Higgins es geçilmiş Chacabuco muharebesi böylemi gösterilir olmamış bence film emeğe sağlık

gecem

şu poldi nin paylaştığı borat bizde yok mu

eR

adı devrim olur da güzel olmaz mı..! bu arada filmi izlerken ispanyolcanın şişirilmiş fransızca sevdasını yok edişine şahit olacaksınız.. izleyiniz..!

Tam35

Gerçekten izlenmesi gereken filmlerden.