BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Lepa Sela Lepo Gore / Pretty Village, Pretty Flame 1996 Yuvoslavya Federal Cumhuriyeti / Türkçe Altyazılı-

Çocukluklarından beri aynı köyde yaşayan Boşnak Halil ve Sırp Milan, Bosna savaşı çıkmadan önce çok iyi dostturlar. Savaş çıkınca iki ayrı orduda savaşmak zorunda kalırlar. Çocukken girmeye korktukları metruk bir tünelde Boşnaklar Sırpları sıkıştırır ve tünelden çıkmalarına uzun süre izin vermezler. Eskiden iki dost , savaşta düşman olan iki genç yaralı olarak aynı hastanede tedavi görürler.Filmde iki arkadaşın hayatını çocukluktan başlayarak, 1980 yılının Bosna'sında, 1992 yılında savaş öncesinde, 1994 yılında aynı hastanede tedavi gördükleri zamana kadar izliyoruz. Bir kara mizah örneği olan döneme de ışık tutan yapımlardan sayılan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Güzel film ancak bu kadar yüksek puanı bence haketmiyor puan olarak 7,8 veya 7,9 daha uygun.Filme gelince ,hani bir söz vardır ”kırılması en zor şey önyargılardır” ön yargılarınızı sorgulayacaksınız acabalar kafanızda dolaşmaya başlayacak siyah hep siyah ,beyaz hep beyaz mı yoksa bizlere mi öyle gösterildi.Belkide her şey griydi diyeceksiniz.Bakış açılarınızı saplandığı noktaların dışına çevirecek belkide.Bu söylediklerim izleyiciye etkisi filmse daha çok psiko-drma tarzında bazen hadi ya diyebilirsiniz içeriği hakkında çokta konuşmak istemiyorum.Netice itibariyle izlenilmeye değer ama bu puanı hakedecek kadar değil.

yüksel

elinize sağlık