BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Drowsiness / Sennosc 2008 Polonya / Türkçe Altyazılı-

Anne ve babasının üstüne titrediği genç doktor Adam'ın ailesinden sakladığı önemli bir sırrı vardır. Robert, sürekli söylenen, ilgisiz karısı ve onu sürekli aşağılayan karısının kayınpederi ve kayınvalidesi ile yaşayan; yeni kitabına bir türlü odaklanamayan mutsuz bir yazardır. Rose, aniden uykuya dalar, garip bir uyku hastalığına sahiptir ve bu yüzden sahnelerden uzak kalan evli bir tiyatro oyuncusudur. Birbirini tanımayan bu üç kişinin yolu bir dizi olay sonucunda kesişir ve yaşamlarına yeni bir yön vermeye çalışırlar. Farklı hayatlar yaşayan insanların yollarının kesişmesini dramatik bir dille aktaran Polonya yapımı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
*filoz*

Güzel,değişik bir film.Tavsiye ederim…

Volkan

Birisi hayatını istediği gibi yaşayamamış diğeri elinde olmayan sebeplerden hayatını yaşayamıyor öteki yaşamak istediği hayat için mücadele veriyor….Sonuç olarak güzel film fügen hanımın önerdiği film kötü olmaz ama zevkler ve renkler tartışılır tabi…Admine teşekkürler

semiramis

Film fena değil. Beni rahatsız eden, ibneliğin normalmiş gibi gösterilmesi, sempati uyandırılmaya çalışılması.

İnsan ilişkilerini sevenleri memnun eder. Emeği geçenlere tşkler. Ben beğendim.