SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Dragon Ball Z 2015 : Fukkatsu No F izle
Puanla:
0 / 10

-Dragon Ball Z: Resurrection of Frieza (Fukkatsu No F) 2015 Japonya / Türkçe Altyazılı-

Barışın sağlandığı güzel bir günde, Frieza'nın ordularından kalan Sorbet ve Tagoma, Ejder Topunu bulmak için harekete geçer. Amaçları, ölü olan Frieza'yı diriltmektir. Bunu başarmalarının ardından Frieza dirilir ve Saiyan'lardan intikam almak için savaş başlar. Dragon Ball anime dizisinin 2. sinema versiyonu olan ve merakla beklenen yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


2 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Hyperion

ben dragon ball serisini tamamını izlemedim bana 1.bölümden son serilerine kadar izleyeceğim site lazım
varmı bildiginiz site?

ben dragon ball ı alkışlarla yaşıyorum sitesinden izliyordum dragon ball ı bitirdim sonra dragon ball z a başladım o da bitti onuda asyatelevizyonundan izliyordum ama o bitince dragon ball super izlemeye başladım ve superde 34 bölümdeyim şuan dragon ball 153 bölümden oluşan bir çizgi film dragon ball z da 291 bölümden fakat dragon ball supere geçmek istiyosanız goten ve trunksın büyümediği bölümde supere geçin

sezgin

dragon ball z nin son seri filmi zaten anime serisiniz ve ensonki filmini izlediyseniz pek yabancı kalınacak bir durum yok songoku geri dönen ezeli düşmanı Frieza ile tekrar savaşıyor .Ama bu seferki savaş iki süper güc arasında, kendilerini son formlarına kadar geliştirmişler takip ettiğiniz bir anime serisi ise beğeneceksiniz. ben ingilizce dil olarak izlemiştim sanırım bu japonca .İyiseyirler diliyorum.