SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Son of A Gun Türkçe Dublaj Film izle
Puanla:
0 / 10

-Son of A Gun 2014 Avustralya / Türkçe DUBLAJ-

19 yaşında hapishaneyle tanışan JR, buradaki acımasız yaşamı öğrenir ve onu koruyan Brendan sayesinde hayatta kalır. Fakat bunun bir bedeli vardır. JR, hapisten çıktıktan sonra Brendan'ın özgürlüğü için mücadele edecektir. İstemeden de olsa suç dünyasının içine giren genç adam, kime güveneceğini artık bilemez. Ewan McGregor'ın da başrollerde yer aldığı 2014 yapımı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


7 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
7 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
eren

güzel film keyifle izledim

theFather

bence daha fazlasını hak eden bir film…..çok hoştu ama bunu ABD de yapsalar inanın efektler sahneler müzikler vs unutulmazlar arasına girerdi

ibrahim

film güzel izleyin bu ewan mcgregor ne kadar yaşlanmış yav çocuğuda tanımam etmem ewan abi olmasaydı kestanesini çizeceklerdi

masternl

yaw arkadas arsivlesen ne arsivlemesen ne seyreddilirmi tamam sanki sana film tarihinin krimolojisini sordular…

tutti

Filmin ilk bölümleri, yani hapishanedeki bölümü çok az bir sürede geçiyor ama güzel, fakat sonrası tam bir klişe, ezber, bilindik sıradan akisyonlar, filmin seyri güzel konusu da fena değil ama bu tarzın örneği çok var, son olarak seyirlik ama arşivlik bir film değil diyebilirim… hoş vakit geçirmek isteyen izlesin…fakat benim gibi arşivlik film arayanlar için bu filmi kesinlikle önermem.

Nötr

İmdb puanına yakışır bir film, boş vakitte izlenebilir. Sıradan bir aksiyon filmi

mükemmel film keyifle izleyin…. emeklerine sağlık admin….