SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Kabile Filmi – Plemya 2014 izle
Puanla:
0 / 10

-Kabile / Plemya (Tribe) 2014 Ukrayna,Hollanda / ALTYAZISIZ, DUBLAJSIZ-

Ukrayna'da yaşayan sağır-dilsiz bir genç sadece kendi gibilerin bulunduğu bir yatılı okula gönderilir. Burada ayakta kalabilmek için "kabile" diye adlandırılan özel bir çeteye dahil olmak zorunda kalır. Ancak çete üyelerden birine aşık olmasının ardından kabilenin sözcüklere dökülmemiş tüm kurallara meydan okuyacaktır. Hiç bir konuşmanın olmadığı, Cannes Festivali dahil (3 ödül) 24 ödül kazanmış olan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


7 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
7 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
bilge

çift kelimeyle:düpedüz SAÇMALIK
Niye saçmalık olduğunu da açıklardım ama vakit kaybı. yeterince kaybettim zaten

hakan

bir insanın uykusu bu kadar mı ağır olur pes. madem böyle çekeceksin alternatifleri düşün bu işin bıçağı var silahı var

bilge

uykuları ağır değil, duyma yetileri yok :)))

emeğine sağlık

Volkan

Başyapıt dediler diye izledik vaktinizi boşa harcamayın…gereksiz sahneler uzun uzadıya yürüyüşler birtek ölüm sahnesi güzel duymadığı için sağırları öldürmek kolay? filmin olayı engelli oyuncular muhtemelen ödülleri bu yüzden vermişler sadece sarışın kız iyi oyuncu kürtaj sahnesinde göstermiş kendini diğerleri vasat

Ali Aydın

Admin eğer bir film izlemek istiyorsam bu siteden hiç şaşmıyordum ama artık son zamanlarda nereye tıklasam reklam , filme tıklıyorum reklam ortaya tıklıyorum reklam sağa tıklıyorum reklam . . bak bu gecede beni kaybettin filmi başka bir sitede izleyeceğim . .

ADMİN: REKLAM FREKANSINI DÜŞÜRECEĞİM. AYRICA KULLANDIĞINIZ TARAYICIYA “ADBLOCK” EKLENTİSİNİ YÜKLERSENİZ, İNTERNETTEKİ TÜM REKLAMLAR YOK OLACAKTIR.

ömer acar

soluksuz izlenecek bir film. her hangi bi rsöz ya da altyazı olmadan bu kadar duygu hissettiren bir film uzun zamandır olmamıştı. Bana da yorum yazdırdınız ya; tebrik ederim.

Apollon

Başyapıt…