SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Cartel Land 2015 izle

Cartel Land 2015 izle
Puanla:
0 / 10

-Cartel Land 2015 Meksika,ABD / Türkçe Altyazılı-

Dr. Jose Mireles, Meksika'da El Doktor olarak tanınır ve uyuşturucuyla mücadele eder. Yıllardır bölgede hüküm süren uyuşturucu karteli Tapınak Şövalyeleri'ne karşı vatandaşlar ayaklanır. Bu arada Arizona Altar Vadisi'nde (Kokain geçiti) bir grubun eski başkanı Nailer, Meksika sınırındaki uyuşturucu savaşlarını durdurmak amacındadır. Film yapımcısı Matthew Heineman, Nailer gibi El Doktor gibi kendini karanlığın kalbine yerleştirir. Tehlikeli uyuşturucu ticareti bölgelerinde çekimi gerçekleştirilen belgesel, Meksika sınırında dönen karanlık işleri cesurca ele alıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
kral

Meksika da son yıllarda karteller mücadele oldukça arttı.100 binden fazla insan öldü.Kartellerin bu kadar büyümesinde tahmin edeceğiniz gibi en büyük sorumlu yozlaşmış meksika devleti bu yine devam ediyor asker önüne geçmeye çalışıyor.Halk kendi savunma birliklerini oluşturuyor sürekli

68 Kuşağı

Her sosyal hareket tutunmak için büyümek zorundadır. Nasıl ve ne şekilde büyüyeceğinin önemi yoktur,asıl ahlaki soru budur. Ortada talep var ve işte filmini az önce izledik, arz da var. Uyuşturucu ile dünyada hiç bir devlet başa çıkamaz, ancak onu kontrol altına alabilir Hollanda gibi…

gecem

harikasınız çocuklar 🙂

Her gün haberlerde mendebur siyasetçileri izlemekten dünyadan bi haber olarak yaşıyoruz. Meksika da yapılan katliamları duyuyordum ama bir tek türkçe kaynak bulamıyordum ki öğreneyim Meksikada ne oluyor. hala da yok. Bu belgesel biraz görmemizi sağladı.

cobanmeh

Çok güzel bir film..Netice maalesef yine hayal kırıcı..

Facebook
Facebook
Twitter
RSS
Follow by Email
Google+
https://www.vizyonfilmizle.tv/35667-cartel-land-2015-izle.html">