BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Cartel Land 2015 izle

Puanla:
0 / 10

-Cartel Land 2015 Meksika,ABD / Türkçe Altyazılı-

Dr. Jose Mireles, Meksika'da El Doktor olarak tanınır ve uyuşturucuyla mücadele eder. Yıllardır bölgede hüküm süren uyuşturucu karteli Tapınak Şövalyeleri'ne karşı vatandaşlar ayaklanır. Bu arada Arizona Altar Vadisi'nde (Kokain geçiti) bir grubun eski başkanı Nailer, Meksika sınırındaki uyuşturucu savaşlarını durdurmak amacındadır. Film yapımcısı Matthew Heineman, Nailer gibi El Doktor gibi kendini karanlığın kalbine yerleştirir. Tehlikeli uyuşturucu ticareti bölgelerinde çekimi gerçekleştirilen belgesel, Meksika sınırında dönen karanlık işleri cesurca ele alıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
kral

Meksika da son yıllarda karteller mücadele oldukça arttı.100 binden fazla insan öldü.Kartellerin bu kadar büyümesinde tahmin edeceğiniz gibi en büyük sorumlu yozlaşmış meksika devleti bu yine devam ediyor asker önüne geçmeye çalışıyor.Halk kendi savunma birliklerini oluşturuyor sürekli

68 Kuşağı

Her sosyal hareket tutunmak için büyümek zorundadır. Nasıl ve ne şekilde büyüyeceğinin önemi yoktur,asıl ahlaki soru budur. Ortada talep var ve işte filmini az önce izledik, arz da var. Uyuşturucu ile dünyada hiç bir devlet başa çıkamaz, ancak onu kontrol altına alabilir Hollanda gibi…

gecem

harikasınız çocuklar 🙂

Her gün haberlerde mendebur siyasetçileri izlemekten dünyadan bi haber olarak yaşıyoruz. Meksika da yapılan katliamları duyuyordum ama bir tek türkçe kaynak bulamıyordum ki öğreneyim Meksikada ne oluyor. hala da yok. Bu belgesel biraz görmemizi sağladı.

cobanmeh

Çok güzel bir film..Netice maalesef yine hayal kırıcı..