BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Dean Spanley 2008 Yeni Zelanda,İngiltere / Türkçe Altyazılı-

İngiltere'de 1904'lü yıllarda göçmenlere hiç de iyi gözle bakılmaz. Henslowe ve hasta babası Horatio Fisk, göçmen bir Hintli tarafından reenkarnasyon üzerine verilen “Ruhların Göçü” adlı bir kursa katılmaya karar verirler. Oğluna hiç de zaman ayırmamış olan Horatio, burada Dean Spanley ile tanışır. Önceki hayatında bir köpek olduğunu öğrenen yaşlı adam için o andan sonra hayatına yeni anlamlar yüklenecektir.Oldukça keyifle izlenen ve başarılı yorumlar almış olan bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Huka Sampos

ağlarken izledim çok iç acıklayıcı bir filmdi

calamity

Çok iyi bir İngiliz filmi. Peter O’Toole un Horatio rolüne bayoldım. Espriler ince bir zekanın ürünü. Çok büyük bir keyifle izledim.

68 Kuşağı

Çocukluğumda seyrettiğim Peter O’toole “Lawrence of Arabia” (Oskar adayı-1962) bu filmde karşıma çıkınca sanki eski günlerime geri dönmüş gibi bu masalımsı filmle yaşadım. Teşekkürler Admin.

Sakın izleyim demeyin.