SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Das Merkwürdige Kätzchen – Tuhaf Kedicik Film izle
Puanla:
0 / 10

-Tuhaf Kedicik / The Strange Little Cat (Das merkwürdige Kätzchen) 2013 Almanya / Türkçe Altyazılı-

Berlin’de sıradan bir apartman dairesi... Karin ve Simon akşam yemeği için ailelerinin evindedirler, gün oldukça sıradan başlamıştır. Akşam yemeği için aile tüm akrabalarla bir araya gelecektir. Oldukça sıradan konuşmalar, ev işleri, mutfak masası toplantıları, koşuşan bir çocuk ve her şeyin ortasında bir kedi! Bu ortamdaki konuşmalar insan doğasının absürtlüğünü ele alıyor. Film, gündelik işlerin ve konuşmaların ardında insan varlığının tümüyle absürd bir varoluşun içine fırlatılmış olduğunu gözler önüne seriyor. Yönetmenin de belirttiği gibi "Strange Little Cat" bir şey öğretmeye ya da çözüm sunmaya çalışmayan, hatta karakter hakkında neredeyse hiçbir şeyi açıkça ifşa etmeyen minimalist bir yapım. Antalya Altın Portakal Film Festivalinden 2 adet ödül kazanmış filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


2 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
2 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
afrodit

Çok anlamsız buldum. Mantığı nedir ne vermeye çalışıyor adı gibi tuhaf bir film önermiyorum kimseye

Ezgi

çok sıkıcı bir film ayrıca kediyle ne alakası var onuda anlamadım burada tuhaf olan kedicik değil o kadın herhalde hiç tavsiye etmem izlemeyin vakit kaybı gerçekten nasıl ödül aldı onu hiç anlamadım ruhsuz almanlar işte onlardan çıksa çıksa böyle saçma bir şey çıkar türe de komedi yazmışlar çok komedilik bunun türü olsa olsa gıcıklık olur