SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Karga Yumurtası – Kaakkaa Muttai Film izle
Puanla:
0 / 10

-Karga Yumurtası / Kaakkaa Muttai (The Crow's Egg) 2014 Hindistan / Türkçe Altyazılı ve DUBLAJ-

Periya ve onun küçük erkek kardeşi Chinna babaları hapiste olduğundan Chennai varoşlarında anne ve büyükanneleriyle yaşamaktadırlar. Günlerini trenyolunda kömür toplayıp oyun oynayarak geçirmektedirler ama en büyük eğlenceleri karga yuvalarından yumurta çalmaktır. Hatta artık birbirlerine "büyük karga yumurtası" ve "küçük karga yumurtası" demektedirler. Derken açılan bir pizza dükkanı ile tüm hayalleri sadece bir dilim pizza olur. İki kardeşin fakirlik içinde, umut dolu hayatını dramatik biçimde ele alan ve Hint toplumuna dair fakirlik gerçeğini çarpıcı bir dille aktaran yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
afrodisyas

admin tşkr.evet konu basit anlatım süper.

Tek kelimeyle mükemmel bir film.Muhteşem.Çok basit bir konu ama işlenişi mükemmel ötesi.Hintliler gerçekten bu işi çok iyi biliyorlar.Söylenecek söz yok emeği geçenleri tebrik etmek lazım. Admin filmi paylaştığın için teşekkürler. Admin bir önerim olacak NH10-2015 Hint filmi çok güzel tavsiye ederim.

Çocuğumuz, çocuklarımız, çocuk olmuş herkes için, duygu yüklü eğlenceli, bir okadarda toplumsal eleştiri taşıyan bu filmi HER YAŞTAN çocuğun izlemesini -alt yazılı- tavsiye ediyorum. Siteye teşekkürler.

SİNAN63

film çok guzel tavsiye ederim. basit bi konu gibi gorunuyor ama çok anlamlı

hakan öz

film güzel kesinlikle izlenir ancak buna dublaj yapanın …. bu işi beceremiyorsanız dublaj deyipte insanların kandırmayın yarısı türkçe yarısı hintçe bişey anlaşılmıyor