SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Bound to Vengeance 2015 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Bound to Vengeance (Reversal) 2015 ABD / Türkçe Altyazılı-

Eve, sevgi dolu bir erkek arkadaşa sahip mutlu bir kızdır. Bir gün kendini yatak odasının soğuk zemininde bulur. Ona işkence eden ve bodruma zincirleyen Phil, ona yemek getirdiğinde genç kız kontrolü ele alır ve bir tuğlayla kafasına vurarak Phil’i bayıltır. Eve kurtulur fakat Phil’in başka kızları da kaçırdığını öğrenince her şey yeniden başlar... Kaçırılan ve işkence edilen bir kadının, kendisi gibi olan başkaları da olduğunu öğrenmesiyle devam eden süreçleri anlatan gerilim dolu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
naci

ilk 20 dakika saçmalıklarla dolu daha fazla seyretmeye gerek duymadım kapadım sizlere iyi seyirler

Gunes

Filim berbat ötesi izlemeye değmez kizimiz kahramanlık peşinde ve bu filmi çeviren arkadaş sen çevirmenlik nedir bilmiyorsun galiba sayende ingilizcemizi geliştirdik sen bu isi birak git limon falan sat kendine çevirmen deme.

ozan eken

kepazelik altyazıların 4 de 3 ü yok

izleseniz de olur izlemeseniz de.vakit geçirmelik.çeviri yapan sanırım dudak okuma yöntemiyle çevirmiş.sadece yüzyüze konuşmaları çevirmiş.filmin sonundaki konuşmada güme gitmiş

Facebook
Facebook
Twitter
RSS
Follow by Email
Google+
https://www.vizyonfilmizle.tv/36282-bound-to-vengeance-izle.html">