BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Age of Adaline (Ölümsüz Aşk) 2015 ABD / Türkçe DUBLAJ-

Adaline, geçirdiği bir kaza sonucu hiç yaşlanmamakla 'ödüllendirilir'. Yıllarını insanlardan uzak, sırrını saklayarak geçirir. Bu yalnızlık karizmatik bilim insanı Ellis Jones ile tanışına kadar sürer. Ellis, Adaline'e hayatı gerçek anlamda yaşamanın nasıl bir his olduğunu hatırlatacak, bir adım daha ötesine geçerek gerçek aşkı yaşamasını sağlayacaktır. Özgün senaryosu ve aşk hikayesiyle beğeni toplayan, yaşlanmayan bir kadının yaşadığı dram ve ilişkiyi konu edinen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
Tsunami

Hiçbir izleme seçeneği çalışmıyor.Dikkantinize…

ADMİN: DÜZELTTİM, UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

bahar akbıyık

hiç ölmemek üteopik olsa da bunun gerçek olması tek kelime ile acı bütün olaylara şahit olmak sevdiğin insanların ölmesi ve senin hayatına devam etmen …..ölüm iyi ki var.

filmkolik

harika.kesinlikle izlenilmesi gereken bir film.

Muhtesem bir film tavsiyem olur ..Tesekkurler admin..