The 33 Filmi izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

The 33 Filmi izle

Puanla:
0 / 10

-The 33 2015 ABD,Şili / Türkçe Altyazılı-

2010 yılında bütün dünyanın gözleri Şili'ye çevrilmiştir. Çünkü 100 yıllık bir altın - bakır madeni patlama sonrası çökünce, içindeki 33 madencinin 69 gün boyunca yer altında mahsur kalır. Bir uluslararası kurtarma ekibi gece-gündüz demeden madencilerin arkadaşları, aileleriyle, dünyanın önünde ve en önemlisi zaman tükenmeden madencileri kurtarmalıdır. Geçtiğimiz yıllarda meydana gelen ve büyük bir kurtarma operasyonuyla hayata döndürülen Şili'li 33 madencinin öyküsünü sizlere sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz. (SOMA'DA ÖLEN-ÖLDÜRÜLEN-KATLEDİLEN 301 MADENCİMİZİ SAYGIYLA VE RAHMETLE ANIYORUZ.)
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aylinn
5 yıl önce

Site yöneten arkadaş siyaset falan yapmamış gerçekleri yazmış..Neden gocunuyorsunuz ??
Hiç bir güvenlik önlemi alınmadığı ve kurtarmak için de gerekli olanaklar sağlanamadığından ölen 301 madencimiz…ki bu bilinmesi istenen sayı 🙁 2 ay geceli gündüzlü çalışılarak ve seferber olunarak kurtarılan 33 madenci..
Ama bizim fıtratımız da var tabii !!!

hakan beyazıt
5 yıl önce

(SOMA’DA ÖLEN-ÖLDÜRÜLEN-KATLEDİLEN 301 MADENCİMİZİ SAYGIYLA VE RAHMETLE ANIYORUZ.)

Arkadaş site yönetiyosun.Bu nasıl bir rezilliktir.Ölenin üzerinden siyaset yaparak nasıl bir tatmin duygusu yaşıyorsunuz.Bırakın AKP CHP MHP HDP muhabbetini.Hadi bugün yazdın bu filmin altına bu yorumunu düşünceni yarın umrunda olacak mı ölen o insanlar sen ve senin kafa yapındakiler dalgasına bakacak yine.Allah ölenlerin hepsine rahmet eyleye.Senin gibi ölülerin üzerinden siyaset yapmayı pek sevenlere de akıl fikir versin.

68 Kuşağı
5 yıl önce

Bu ülkede aynı havayı soluduğumuz ne çok aşağılık “hırsız sever” yalaka varmış. Bir de film seyredip filmle ilgisi alakası olmayan şapır da şapır yalama seslerini duyuyorum ve miğdem bulanıyor. İnsan hayatı üzerinden efendisini yalıyor, yetmiyor ötekileştirdiklerini eleştiriyor,hakaret ediyor. İleride bu günler tarih olup yazıldığında çocuklarınız,torunlarınız bile hatıranıza tükürecekler.

Trinity
5 yıl önce

10 numara Film. Mutlaka izleyin.

ali
5 yıl önce

Ak parti ve Erdoğan kuduzlarının yenii buluşma yeri olmuşş doğrudan 49 a gönderme :)) güvenmiyor demekki insanlar sizinn kirlii çakal şağılık söylemlerinizeee … moskov yalayıcısı olmayın mesela bilinç altınızda erdoğan gitsin de ne olursa olsun demeyinn kendii çıkarlarınız gereğiii…. Erdoğan sırf o firmanın almadığı önlemlerie tepkiyii kendi üzerine amak için gittii somaya o kadar yuhalamayııı protestoyuu göze alarak bakanlığın da sorumluluğuuu varr elbett ama sizinn zihnnizdeki madenciler değill kandırmayın kimseyii elitist aşağılık çıkarlarınızz 80 yıldır ayağınızın altında olan zemini bu milletinn sizden çekipp almasıı köpüklü ağızlarınzıdan çıkan nefretin sebebii buu …. beter olun….

pegasus
5 yıl önce

Bizim madencilerimiz mi?! bi sığınakları bile olamdıkları için ölüyorlar, hükümetleri rant ve para hırsından delirdiği için umrunda değil, zorunluda değil milleti mi umursamıyorki %49!!!
çok etkileyici, hikayeyi zaten çok iyi bildiğimizden çok daha etkileyici oluyor..
Ama keşke film ispanyoolca olsaydı ingilizce saçma olmuş (ee para verenleri memnun etmek mesele)
Kurguda biraz vasattı. ama kesinlikle izlenmeli

Roncatto
5 yıl önce

Kesinlikle izlenmesi gerekiyor.

5 yıl önce

İnsanlığın fıtratında şans bilim ve beyin var.işte örneği soluksuz izlenmeli.

yasin atmaca
5 yıl önce

Bu film bütün insanların özellikle bütün siyasetçilerin izlemesini umuyorum.tek bir insan hatta tek bir canlının hayattaki her şeyden daha önemli olduğunu hatırlatan bir film..Hayatta iyilik kadar insanı mutlu eden başka bir şey olmadığını anladığımız zaman mutsuz bir insan kalmayacak bu dünyada…

5 yıl önce

Aptallar tarafinda yönetilen ülkelerde ,çokgüzel öldüler bu isin fitratinda var derlerdi!

filmsever
5 yıl önce

izlerken sizi adeta yerin altına götürüp üzecek, umutlandıracak, belki ağlatacak ve mutlu edecek bir film. Film kendini adeta yaşatıyor. Kesinlikle hiç düşünmeden izleyin…

5 yıl önce

helal olsun sana admin…

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x