SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Enklava 2015 Film izle

Enklava 2015 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Enklava 2015 Almanya,Sırbistan / Türkçe Altyazılı-

2004 yılı Kosovası.. 10 yaşındaki Hristiyan Nenad, ölen dedesini defnedebilmek için düşman hattını geçmeye kararlıdır. Kuşatma altındaki bölgeden çıkıp, Müslüman toplumu arasında kendine dost edinip dedesini, kendine yaraşır bir törenle toprağa vermek ister. Ancak bu girişimi, savaş halinde olan iki topluluk arasında oldukça zorlu olacaktır. Sırp yapımı olan ve bölünmüş Kosova topraklarının içinde yaşanan dramı bir çocuğun gözünden anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
ozdenyunus

çok içli…

ORHAN

Alkışlar alkışlar bir çocuğun göxünden savaş ortamında geçen, sade ve yalın bir anlatımla ancak bu kadar duygu yüklü olabilir bir film.ALKIŞLAR. Siteye teşekkürler.

hacı baba

bu festival filmleri de hep aynı muhabbet arkadaş 5000 tanesinden bir tanesi güzel oluyor bu da güzellerinden

Gokhan (gogo)

Yasanan gercek dramatik olaylari film sahnesine sunmuslar
Gercekten duygulanmamak hic elde degil
Kesinlikle
Izlenmesi gereken bir film

Yılkı Atı

Merhaba Admin….. Casuslar köprüsü filmini ne zaman yüklersiniz? ve sayfa tıkladığımızda açılan reklamları nasıl engelleriz ?

ADMİN: O FİLMİN ÇIKMASI BİR KAÇ HAFTA DAHA SÜREBİLİR.. REKLAMLARI ENGELLEMEK İÇİN “ADBLOCK” ADLI EKLENTİYİ, KULLANDIĞINIZ İNTERNET TARAYICISINA EKLEYİN (GOOGLE CHROME VEYA MOZILLA FIREFOX).. İNTERNETTEKİ TÜM REKLAMLAR , HER SİTE İÇİN GÖRÜNMEZ OLACAKTIR.