SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Theeb (Rehber) 2014 Türkçe Dublaj Film izle
Puanla:
0 / 10

-Theeb 2014 Arabistan,Katar,Ürdün / Türkçe DUBLAJ-

1916 yılında Arap İsyanı başlamak üzeredir. Buradaki kabilelerden birine, bir İngiliz subayının görev için gelmesiyle işler değişir. Kabilenin küçük üyesi Theeb’in ağabeyi Hüseyin, subaya rehberlik yapmayı kabul eder. Ancak tuzağa düşerler ve Theeb küçücük yaşına rağmen durumun derhal farkına varır: Hayatta kalmak için, tıpkı adını taşıdığı kurt gibi olmalı, yetişkin olmayı ve güvenmeyi öğrenmelidir. Küçük bir çocuğun çöl ortasında hayatta kalma mücadelesinin, kardeşlik ve ihanet ekseninde anlatıldığı 6 ödüllü filmi sizlere sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Aytun

Canım Tozmik.. Bayrak Osmanlinin bir doneminden son zamanina kadar da ayniydi. Orada sorun yok. Bilesi istedim.

Tozmik

1916 yılında tc diye bir devlet varmıydıda karakola türk bayrağı koyuyor.yönetmene sorsunlar bunu.o yılları anlatıyon 2 dk osmanlı bayrağını araştırmıon.sonra son 5’e bırakıyorlar oscarda.akademiyide kınıyorum.

Tozmik

Afedersiniz bokum gibi film.

turgut

çocuğun osmanlı subayının verdiği parayı reddetmesi,abisini vuran arap ı öldürmesi.arap bağımsızlığına iyi bir gönderme..onurlu hiç bir halk !!
halk sömürgeciyi affetmez…

filmuzmanı

osmanlı’ya çakmak için yapılmış kahpe bir arap filmi

aslihan

anlamlıydı fılm ben begendım