BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Mahi va Gorbeh / Fish and Cat 2013 İran / Türkçe Altyazılı-

Bir grup öğrenci Caspian bölgesine doğru, geleneksel uçurtma yarışları için seyahat ederler. Burada bulunan restorandaki 3 aşçıyla ilgili efsaneler, öğrenciler arasında konuşulur. Dedikoduya göre, restoranda insan eti satılmaktadır!Venice Film Festivali ödülü bulunan ve İran'da bu türde nadir rastlanan filmlerden olan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hakan
4 yıl önce

filmi sabırla sonuna kadar izledim başlarken ki sahne beklentimi yüksek tuttu. bol gerilimli bir film bekledim ama film bir türlü ivmelenemedi. Düşük tempolu bir film. belli bir zamandan sonra sıkıcı bir hale geliyor

ibrahim
4 yıl önce

sitenin kalitesine yakışmayan bir film

4 yıl önce

İlk defa bir iran filmini yarıda bırakıyorum

ORHAN
4 yıl önce

Her filminde güzellikler bulduğum İran sinemasından, uçuk ve garip bir sinema örneği.Zaman xaman gerilim-mi? fantastikmi?..geçmişmi gelecekmi…SABIRLI izliyenler karar versin.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x