SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Las Manos 2006 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Las Manos / The Hands 2006 Arjantin,İtalya / Türkçe Altyazılı-

Rahip Marion, hiçbir çıkar gözetmeden tıbbın çare bulamadığı hastalıkları elleriyle iyileştirmektedir. Bu eylemlerini polis yasaklayınca, kilise tarafından da azledilir ve şehir dışında kendi kilisesini kurar. Başta emekli olmayı düşünürken çaresiz insanlar onu orada da bulur. Kimi zaman sahtekarlıkla suçlanan pederin en yakın destekçisi iyileştirdiği Perla adındaki kadındır. Mario Pantaleo (1915-1992) hayatının büyük kısmını Arjantinde geçirmiş olan İtalyan bir şifacı rahiptir. Gerçek hayattan alınan, mücadeleci bir rahibi konu alan etkileyici bir dram filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
adamınhası

Sıradışı bir rahibin; hem materyalistler ve hem de kilise çevreleri ile verdiği mücadeleyi, arı-duru anlatan; çok güzel ve ibretlik bir film. Filme, yorumcuların verdiği çok düşük puan; bugün de, hayata materyalist pencereden bakan, tuhaf zihniyetin varlığını sürdürdüğü gerçeğini, bizlere ispatlıyor. Ey “Bilim’e tapan materyalist zihniyet”, gerçekleri ne kadar inkar etseniz de, HAKİKAT; sizlere her an, kendini ispatlıyor. Bir de, filmi haklı olarak beğenenler; acaba, o adam papaz değil de, Camii imamı olsaydı, yine beğenir miydi acaba?… Samimiyet ile cevap verilmesi gereken bir soru.

muyo7

Muhtesem bir film. Izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Apollon

Muhteşem bir film.İnsanın Gerçek bir Hikayeye dayandığını aklı almıyor.Bir Din Adamının Bilimede bu kadar yakın durduğunu daha önce hiç görmemiştim.Kibir var adamda biraz ama İyilik için kullanılan kibirin bile kime ne zararı olur ki?

mesutozemir

emeğinize sağlık.