SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Ziyaret Filmi – The Visit Türkçe Dublaj izle
Puanla:
0 / 10

-Ziyaret / The Visit 2015 ABD / Türkçe DUBLAJ-

Bir anne, oğlu ve kızıyla yaşamaktadır. Çocuklar bir haftalığına "Pennsylvania'da bir çiftlikte" yaşayan büyükanne ve büyükbabalarını ziyarete giderler. Önce, yaşlı çiftin onları derinden rahatsız eden bir şeyin parçası olduklarını keşfederler. Sonra, eve dönebilme şanslarının her geçen gün azaldığını anlayacaklardır. Ziyaret, iki küçük kardeşin çiflikte yaşayan büyükanne ve büyükbabasının yanına gitmelerini ve başlarına gelen korkunç olayları işliyor. Gerilim filmlerinde dünyaca ünlü yönetmen, Shyamalan'ın çektiği filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir

El kamerasiyla film cekmenin anlami nedir ki ya

assassin34

Ne umdum, ne buldum. Başladığım için kendimi zorla bitirmeye mecbur ettiğimden pişmanım.

Filmi sinemada izlemiş biri olarak ; ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşadığım , el kamerası ile çekilmiş baştan sona düz ve ne olabileceğini hemen tahmin edebileceğiniz çok bayağı bir yapımdı. Yinede izlemek isteyene bol şans…

Sadece bakalım ne olucak diye syretdim oda atlıya ,atllıya aman derim sakın ! Ne anlatıcaktın ne oldu? Traji komik aslında sonla bağlarsam evet elde güzel bir malzeme var anlatılacak açısından ama anlatım sıfırdı .Bu yönetmenin tekrar büyüyüp birşeyleri anlayıp anlatabilmesi şart.