SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Talvar 2015 Film izle

Talvar 2015 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Talvar 2015 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

2008 yılında yaşanan Noida Çifte Cinayet davasını konu edinen filmde; 14 yaşındaki Shruti ve evin hizmetçisi Khempal gizemli bir şekilde öldürülür. Soruşturmayı yürüten memurlarca farklı teoriler ortaya atılarak cinayet çözümlenmeye çalışılır. Peki hangi teori daha adildir? Gerçek bir yaşam öyküsünden alınan ve oldukça yüksek puanlara sahip bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
umute13

ilgili kişi sende git sinemada izle filmi, orjinal dvd sini satın al izle burda boş yapacağına. nerden reklam alıp almayacağına sen mi karar vereceksin? siteden film izliyorsun faydalanıyorsun saygılı ol terbiyesiz insan

ilgili kişi

saygılı mı olayım ? saygısızlık yapmadım ki saygılı olayım ! ben burda film izleyeceğim diye birileri kumarın reklamını yapacaksa o zaman ben izlemiyim eksik kalsın . hem kumarı hem reklamını yapanı savunuyorsun üstüne üstlük utanmdan saygıdan bahsediyorsun . kumarın yuvaları yıkıp ocakları söndürdüğünden neden bahsetmiyorsun ? işine gelmiyor tabi bilmezmiyim . o zihniyet bazı yanlışları doğru olarak da gösterir . mesela kumarın kötü birşey olduğunu bile bile onu savunmak gibi aynı senin gibi umute13 . benim ne kumara nede savunana saygım olur . kusura bakma emi .

ilgili kişi

Kumarı yok etmeye çalışacağınız yerde reklamlarını yapıyorsunuz ! Merak ediyorum buna nasıl geçerli bir gerekçe göstereceksiniz . Ne olur ekmek parası demeyin olurmu ! Emin olun öyle bir ekmeği yemek istemezsiniz . Film güzel . izleyin .

Gökhan

Sonu ıyı bağlanmadı. polısın kanıtlarını mahkemeye sunması gerekıyordu. buruk bır fınal oldu .6/10