SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Conducta 2014 Film izle

Conducta 2014 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Conducta 2014 Küba / Türkçe Altyazılı-

Chala 11 yaşında, uyuşturucu bağımlısı annesiyle yaşayan bir çocuktur. Dövüş köpeklerini eğitmektedir ve şiddete eğilimlidir. Carmela ise Chala’nın saygı duyduğu öğretmenidir. Bu iki insanın hayatı Carmela’nın hastalığıyla birlikte değişiyor. Yerine gelen öğretmen, Chala’yı başka bir okula gönderir. Carmela ise sınıfını dönüştürmeye çalışan bu öğretmene karşı çıkacaktır. Bu girişimleri, küçük çocuk üzerinde derin etkiler yaratır. Küba'da gişe rekorları kıran bu filmde, sorunlu bir çocuk ve onu bazen kabullenen, bazen reddeden bir toplumu derinlemesine inceleniyor. 16 ödül kazanmış olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


10 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
10 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir

son zamanlarda izlediğim en anlamlı filmlerden biri.. Amerikan emperyalist yapımlara ve yapımcılara da yine en güzel cevabı Küba vermiş.. Hoş ve naif bir hikaye, gerçekçi ve hisli oyunculuklarla pekiştirilmiş.. uzun lafın kısası izlenmeli!

Sağlam film. Küçük ülkelerin filmlerini severim. Dokunaklıydı, oyuncular iyiydi. Sokaklar, sınıflar falanda güzeldi. Yoksul insanları yansıtan filmler güzeldir her zaman..

Tozmik

Muhteşem bir film.İzlemeden geçmeyin.Yaşasın Küba!!!!

68 Kuşağı

Küba halkına selam olsun,bu filmi yapanların elleri dert görmesin.

cobanmeh

Kübayı kötüleyen filmi fikrine karşıyım. Aksine Küba da insanların problemlere a fakirlikte bile nasıl karşılıklı destek vererek karşı koyduklarını bir örnekte anlatıyor. Yıllardır USA nın ambargosunada halk omuz omuza destek vererek karşı geliyorlar.
Hayatımda fakir fakat bu kadar aydın ve mutlu bir toplum görmedim.
Aynı fimdeki gibi..
Kübayada b yakışır zaten.

Ben filmin senaryosunu,erkek çocuğun oyunculuğunu çok beğendim.Samimi ve içtendi emeği geçen herkeze tşkler.

Vedat

Duygu sömürüsü üzerinden Küba sistemini karalamaya çalışan bir fim. Aşırı yokluk, uyuşturucu bağımlılığı, dine hor bakma, sıkı kurallar ve köpek dövüşüyle geçim sağlamaya çalışan bir Küba sadece bir istisnadır gerçek Küba değildir. Dünyada tıp alanında açık ara önde olan, yöneticilerin korumaya ihtiyaç duymadıgı, yönetimle genel olarak ters düşmeyen bir halk ve bunca ambargoya ragmen yıkılmayan bir ülke.

edeko

söylediklerin doğru. geçimini yine de ihracat kalemlerinden el eden, 10 dolara kadın satılan bir ülke!!!

mecnun08

uzun zamandır bukadar duygu yüklü bir film izlememiştim.gerçek hayata dair insanlık veren izleyeni de hesaplaşmaya iten gerek senaryo gerek se o yuncu kurgu performansı ile 10 numara bir film.izleyip beğenmeyen olamaz bence.tabiki duygu ve hisleri körelmemişse.emeği geçenlere teşekkürler

Apollon

Hacı Küba filmi bulmuşun izle işte.devamlı film yapan ülke değil nasılsa.Viva Cuba filminide izle.Küba’nın Oscar aday adayıydı Conducta,ha kapitalistsen Abd filmlerine devam hiç bulaşma derim.ben şuan bu filmi malum sebepten izleyemiyorum,ama bir an önce izlemek için can atıyorum.

emre

acil yorum dostlar