BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Freeheld / Aşka Özgürlük 2015 ABD / Türkçe Altyazılı-

Polis olarak 23 yıldır çalışan eşcinsel Laurel Hester, kanser teşhisinden sonra ömrünün sonuna geldiğine emin olur. Ancak yasalar gereği hayat arkadaşı Stacie, resmen evlenemedikleri için Hester'ın ölümünden sonra ona geçmesi gereken emeklilik haklarına sahip olmayacaktır. Avukat Steven Goldstein (Steve Carell) ve birçok gönüllü ile birlikte mahkemenin kararına karşı büyük bir hukuk mücadelesi başlatırlar.Julianne Moore ve Ellen Page'in eşcinsel çifti canlandırdıkları film, Laurel Hester'in gerçek hikayesinden esinleniyor. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

10
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
orlando

çok tesekkurler admin. uzun suredir bekliyorduk.

68 Kuşağı

İnsanlık, siyasetten politikacıları, din hizmetinden hacıları hocaları attığı gün; kurtuluş günü olacaktır.

adam 31

KURTARICI: Efsane yeşil parkayı çalan, hırsız ve banka soyguncusu; “çakma kahraman”: Deniz Gezmiş… değil mi, yoldaş ?

sncp

yrmcu kabul et kendini bu kadar salağa yatma

yrmcu

senin gibi adalet anlayısı olanları kazığa oturtmak gerek

İnsan

”kazığa oturtmak gerek” diyen zihniyet sen İNSAN değilsin!Bu dünyaya boşuna gelmiş tek hücreli bir yaşam formusun!Diğer Canlıların oksijenini izinsiz tüketen ve bu dünyaya üç kuruşluk faydası olmayan zavallısın.Senin gibi tek hücreli idiotların anladığı tek dil şiddet!Ve biz insanlar senin istediğin şiddeti sana ve senin gibi tüm evrimleşmemiş olanlara göstermeyeceğiz.Eğitiyoruz sizi yavaş yavaş,kısık ateşte;sen de farkındasın küçücük beyninle ve bu yüzden çok çok öfkelisin çaresizce!Öfkenin sebebini başka yerde arama,bak aynaya,uzun uzun bak;ilk başta göremeyebilirsin ama bakmaya devam et mutlaka göreceksin sebebini…

adam 31

Senin de itiraf ettiğin gibi:
Siz, evrimin 3. cins aşamasına geçmiş; primitif zihniyetli embesillersiniz.
Bütün primitif duygular sizde; kin, haset, zorbalık v.b. (Tıp, çaresini bulamadı)

sncp

dünyada en korkunç yaratık insan.bir şeyleri kaybedince değerini biliyoruz.illa ki birisi ölecekti öyle değil mi? laureli sadece amerika kaybetmedi bu ülke de laureli kaybediyor dünyada bunun gibi daha niceleri var.fransız ihtilali zamanında bizi teğet geçmiş demek ki.bizler bel atını konuşmayı bıraktığımız gün belki hak ettiğimiz adalete kavuşacağız

sncp

film için gece gündüz bekledim sonunda geldi harikasınız

Sercan Ceyhan

İşte bu siteyi bu yüzden seviyorum. Teşekkürler.