SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Akvaryumda Yaşamak – Life in a Fishbowl izle
Puanla:
0 / 10

-Akvaryumda Yaşamak / Life in a Fishbowl (Vonarstræti) 2014 İzlanda / Türkçe Altyazılı-

İzlanda 2008’de büyük bir ekonomik krize girer. Üç karakterin hayatına odaklanan film ise bu anları yaşayan farklı insanları anlatıyor. Çeşitli tesadüflerle yolları kesişen bu karakterler, ay sonunu güçlükle getiren bekâr anne Eik, bir zamanlar futbolcuyken şimdi şansını işadamı olarak deneyen Sölvi ve başarılı günleri geçmişte kalmış olan alkolik yazar Mori'dir... İstanbul Film Festivali dahil, 15 ödül almış olan İzlanda filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir

emeğine ssağlık

biraneci

Fena değil izlenir. Tesekkurler

ekol

Çok etkileyici ve başarılı bir filmdi. Yavaş ilerleyen temposuna ayak uydurabilirseniz seyre değer bir film. Tam bir dram, senaryosu çok üzgün, oyunculuklar çok iyi. Sonuçta İzlanda sineması izlemek ayrıcalık bizim için.

Apollon

Güçlü bir film.Kodomanların yönettiği bir dünyada hayat mücadelesi vermeye çalışan zavallı insanların öyküsü.İzlanda muazzam bir işe imza atmış.Yalnız filmin ilk 1 saatinin sıkıcılığını atlatmanız şartıyla izlenesi bir film olduğunuda belirtmek gerekir.filmin sonunda 2 sürpriz birden sizi bekliyor.biri normal diğeri dehşet olan…

Bülent

Sevgili Admin filmin seslendirmesinde bir problem var…

ADMİN: BİR PROBLEM GÖRÜNMÜYOR. OK.RU HD SEÇENEĞİ KENDİLİĞİNDEN ÇALIŞIYOR, ONDA BİR SIKINTI VAR VE BUNU HALLETMEYE ÇALIŞMAKTAYIM. O SEÇENEĞE TIKLAYIP İZLEYEBİLİRSİNİZ.