The Eternal Zero 2013 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Eternal Zero (Sonsuz Sıfır) 2013 Japonya / Türkçe Altyazılı-

2. Dünya Savaşından 60 yıl sonra, bu savaşta yaşamını yitiren Kyuzo Miyabe adlı adamın torunları, dedelerini araştırmaya başlar. Onun neden Japon Özel Kuvvetlerine dahil olduğunu ve neden belirsiz bir biçimde öldüğünü merak etmektedirler. Bulacakları yanıt kendi yaşamlarını etkilemesi açısından da önemlidir. 60 yıl geriye giden bu araştırmalar, çarpıcı gerçekler ve saklanan sırları ortaya çıkaracaktır. Japon Akademi Ödülleri sahibi olan film, bir adamın alakası olmadığı halde neden pilot yapıldığını ve gizli ölümünü ele alıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: EDA, ÖNEREN: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dede
4 yıl önce

Muhteşem…
İzleyin

- li yorum
5 yıl önce

ulan bir tane + lı yorum olmaz mı yaw

hayati
5 yıl önce

uzun uzun yorum yazdım yayınlanmamış admin …

emice
5 yıl önce

Gereksiz yere uzatılmış bir hikaye vaktiniz varsa izleyebilirsiniz

hayati
5 yıl önce

hakkını yemiyorum filmi bende çok beğendim. oldukça başarılı. sizi alıp o zamanlara götürüyor. son zamanlarda izlediğim marvel dc comics bulantılarından sonra gerçek bir film izlemek bünyeme iyi geldi. ama işte bu filme bu kadar emek verenler propagandanın dayanılmaz cazibesinden uzak kalamamışlar ve japon milliyetçiliğini damarın damarından vermişler. bu sizide benide ilgilendirmiyor gayet güzel film. bu detaylara takılmıyorsanız keyifle izlenir. bir taraftan bakınca amerikan propagandasına karşı böyle bir film yapılmış olmasıda hoşuma gitti. yapanların ellerine sağlık. Eternal Zero Pearl Harbour a karşı

afrodisyas
5 yıl önce

sadece izleyin.

havva
5 yıl önce

güzel bir film kesinlikle izlenmeli.

cenk
5 yıl önce

tozmik bu işi biliyorsun bravo !!! 2 saat 10 dk sıkılmadan izleyebileceğiniz müthiş bir iş olmuş..kesinlikle izleyin

osman diyorki
5 yıl önce

kim ne derse desin japonlarin film üstünlügü dünyada esi yok gibi.birara güney kore filmlerine ahyranlik duyarken japonlar öyle cikis yapiyorki bir numara olduklarini icraatlariyla kendilerini kabul ettiriyorlar.

adalı
5 yıl önce

Uzun zamandır izlediğim en güzel film.Kesinlikle zaman kaybı değil aksine vefayı dostluğu insanlığı hissettiren hatırlatan bir film.Film sizi içine alıp bu duygularla yoğuruyor.Tarihini başarıyla anlatan Japonlara imreneceksiniz.Bizdeki senaristler aşk dizisi çekmekten başka birşey bilmezler.Kimin sevgilisi kimin yatağında belli olmayan dizilerle doldu tv ler.Filmi önerene bizimle buluşturana teşekkürler.

5 yıl önce

Süper bir film izleyin asla pişman olmuyaksınız. jAPONLARA HAYRAN KALACAKSINIZ.

erdem
5 yıl önce

10/*****

ömer ışık
5 yıl önce

harika bir film. İnsanlık, sevgi, mutluluk, sevinç , hüzün , huzur……… her bir duyguyu içnde barındırıyor. yaşadığımız şu günlerde ülkelerini yöneten insanların yurtaşlarına vermesi gerekn tek şey SEVGİ. HERKES MUTLU OLMAYI HAKEDİYOR.

Ressam
5 yıl önce

TOZMİK; “yorum yapmayı bıraktım!” Bu tarz sitelerin tutulmasının en büyük özelliklerinden birisi yorumlardır. Yorum yapmayı bırakmanın nedenlerini sorsam bir çok şey söylüyeceğinden eminim. Fakat yıllardır verdiğin emeğin farkında olan ve ilgi ile seni takip eden izleyiciler olduğunu da unutmamalısın. Bence yorum yapmaya devam etmelisin. Tek bir önerim var. Biliyoruz rafine bir zevke sahipsin ama benim gibi sıradan izleyicileri de unutmamalısın. Tarzın olmasa bile Güncel, actions ağırlıklı filmleri de önermeli hatta yorum yapmalısın. Bazı filmler vardır ki gerek yanlış isim konulması gerek imdb puanlarının nedendir bilinmez düşük puanlı olması yüzünden gün yüzüne çıkmamış gölgeler de kalmış filmleri ortaya çıkarmada önemli rolün… Read more »

kedici
Reply to  Ressam
5 yıl önce

Her kelimesine içtenlikle katılıyorum, bazen bu siteye sadece Tozmiğin önerdiği filmleri izlemek için giriyorum..Lütfen Tozmik film önermeyi ve yorum yapmayı bırakmayın.

kedici
Reply to  Ressam
5 yıl önce

Her kelimesine içtenlikle katılıyorum, bazen bu siteye sadece sizin önerdiğiniz filmleri izlemek için giriyorum.önerdiğiniz filmleri bu sitede bulamasam bile başka yerde arıyorum.Lütfen film önermeyi ve yorum yapmayı bırakmayın.

Tozmik
5 yıl önce

İstisnai bir öneriydi.Kamikazeler hakkında bir film yapıldığını bilmiyordum.Bilseydim çok önceden kazandırmaya çalışırdım.Film yapım yılı olarak eski bir filmde sayılmaz.İlerde mutlaka çeviren çıkardı ama bu filmi bekletmek olmazdı.Önerilere devam ediyorum aslında sadece isim yazdırmayı ve yorum yapmayı bıraktım.bu o açıdan istisnaydı.bir kereye mahsus geçici olarak Kamikazeler sayesinde geri döndüm.Darısı Tamil Kaplanlarının başına diyerek sıradaki çeviri önerim hakkındaki tiyoyuda şimdiden vermiş olayım 🙂

baks
5 yıl önce

çok güzel film. tawsiye ederim

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x