BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Conducta 2014 Küba / Türkçe DUBLAJ-

Chala 11 yaşında, uyuşturucu bağımlısı annesiyle yaşayan bir çocuktur. Dövüş köpeklerini eğitmektedir ve şiddete eğilimlidir. Carmela ise Chala’nın saygı duyduğu öğretmenidir. Bu iki insanın hayatı Carmela’nın hastalığıyla birlikte değişiyor. Yerine gelen öğretmen, Chala’yı başka bir okula gönderir. Carmela ise sınıfını dönüştürmeye çalışan bu öğretmene karşı çıkacaktır. Bu girişimleri, küçük çocuk üzerinde derin etkiler yaratır.Küba'da gişe rekorları kıran bu filmde, sorunlu bir çocuk ve onu bazen kabullenen, bazen reddeden bir toplumu derinlemesine inceleniyor. 16 ödül kazanmış olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.
FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Filmkolik

Biraz monoton bir Film ama izlenmeye deger

Feratti

Film….

muhteşem illaki izleyin

ramazan pilatin

çok güzel bir filim. Yaşamının doğrularından ayrılmayan bunun için hiç bir bastıya boyun eğmeyen bir öğretmenin yaşantısını seyretmek mükemel. Yaşadığı ortamla kaynaşan insanların sorunlarının yakınlaşma ile çözüleceğine inandığı için dışlanmaya çalışan bir nadede öğretmen

danbrown

Çok güzel bir eğitimci filmi…Gerçek bir eğitimci nasıl olur diyorsanız izleyin…

x