Beira-Mar (Seashore) 2015 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Beira-Mar / Seashore 2015 Brezilya / Türkçe Altyazılı-

Bir kış hafta sonunda, soğuk ve öfkeli denizin tanıklığında iki genç adamın arkadaşlığı yeniden alevlenir. İkisi de yazlarını aynı sahilde geçirmişlerdir ve bu zamanlar hiç karşılaşmamışlardır. Sonuç olarak yönetmenler iki ana karakter belirlerler ve bu karakterler aynı deneyimleri yaşamış 18 yaşında iki genç adam olacaktır. Yönetmenler film için hayatlarındaki en önemli anlardan anılarını harmanlamışlardır. Bu eşsiz tesadüfleri böylece taçlandıracaklardır. Berlin Film Festivali adaylığı bulunan ve 2 yönetmenin kendi hayatlarını da yansıttıkları Brezilya filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: AİDEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aerrf
1 yıl önce

%8000 ihtimalle siteden kaynaklı olarak donuyo youtubeden yada başka bir siteden izlerken hiçbir sıkıntım olmuyor o kadar

mine
2 yıl önce

genellikle sessiz geçen filmleri beğenemiyorum. filmi izlesen de olur, izlemesen de bir şey kaybetmezsin.Genellikle iki erkeğin aşkını anlatan ve güzel kurgusu olan filmleri seviyorum. film neye değindi, temeldeki önemli konu neydi ya da önemli bir konu var mıydı? neyse izledik bi kere izlemeden yorumlarla izlemek için karar verenler için diyorum boş vaktiniz varsa ve durağan ilerleyen filmleri seviyorsanız izleyebilirsiniz.

çeviri için teşekkürler

Kma
2 yıl önce

Filmin çıkış hikayesi çok güzel. Filmi 2 yönetmen çekmiş. Her ikiside yazı aynı yerde geçirdikleri halde hiç karşılaşmamışlar. Aynı yerlerde yemek yemiş aynı havayı solumuş ve aynı kıyıda denize girmişler. Çok zaman sonra tanışma fırsatları olmuş ve bu film çıkmış ortaya.

erkan
2 yıl önce

Filmden bişi anlayan varsa helal olsun. Zaman kaybı.

Eren
2 yıl önce

Çok saçma hiçbir anlamı olmayan bir filim yada be . Anlamdım sonunda cocuk pişman mı olur çok sama lgbt yi de güzel şekilde anlatmış izlediğim en kötü lgbt içerikli film

biraneci
5 yıl önce

Escinsel filmi

Sercan Ceyhan
5 yıl önce

Çok şükür geldi 😀

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x