SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Noble 2014 Film izle

Noble 2014 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Noble 2014 İngiltere,Vietnam / Türkçe Altyazılı-

Çok kötü bir çocukluk geçiren Christina'nın annesi 10 yaşında ölür. Babası ona ve üç kardeşine bakamayınca yetimhaneye gönderilir. Genç bir kızken tecavüze uğrar ve onun isteği dışında rahibeler bebeğini bir aileye evlatlık verir. İlerleyen zaman içinde kötü bir evlilik yapar ve üç çocuğu olur. Vietnam Savaşı'ndan çok etkilenir ve Vietnam'a gidip savaş nedeniyle fakir ve çaresiz kalan ailelerin sokakta yaşamaya mahkum olmuş çocuklarına yardım eden bir vakıf kurar. Vietnam'daki sokak çocuklarına yardım çalışmalarıyla tanınan İrlandalı çocuk hakları savunucusu Christina Noble'nin (1944- ) hayatını konu alan, azimli bir kadının gerçek hikayesini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
68 Kuşağı

Dünyada az yiyecek yok, sadece aç gözlüler var.

seko

harıka bır fılm tsk admın ………………

pegasus

başlı başına, gerçek bi hikaye olması ve Vietnamda geçmesi , güzel flashbacklerle yapılması çok başarılı olmuş kesinlikle izleyin…

Sevgili admin, hatırlarsan hala “Son of Saul”u bekliyoruz lütfen film oscar almadan izlemek istiyoruz mutlaka 😛

childheart

Yalniz iyilik yapmayla yetmez, ayni zamanda zarif yapilmasi gerekir ayni Noble filminde yapildigi gibi, bayildim, muhtesem bir film..

nurisami

Nefis bir film,Bu turu sevenlere tavsiye edilir.Tesekkurlerimle.