SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
The Dressmaker – Düşlerin Terzisi Film izle
Puanla:
0 / 10

-Düşlerin Terzisi / The Dressmaker 2015 Avustralya / Türkçe DUBLAJ-

Tilly (Kate Winslet) güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadındır. Vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly’yi bulmak için doğduğu kasabaya döner. Tilly kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Tilly’i kasabalıya yaklaştıran şey, eşsiz terzilik yetenekleri olur. Geçmişindeki insanlardan da intikamını almaya başlar. Kasabanın yakışıklısı Teddy’e kalbini kaptırınca tahminin ötesinde şeyler yapacaktır. Kate Winslet'in başrolünde yer aldığı ve feminen ögeler barındıran yapımı sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Apollonara

ya bu filmede yorum yapmazsanız neye yapacaksınız.sanki ortada bir sürü güzel film varmış gibi.Eşsiz bir eser.Bana 2000 yılındaki Çikolata filmini hatırlattı.tek farkı temaları.biri Çikolata biri Giyim..İzlemeden ölmeyin.

Trinity

Bulmus tas gibi herifi, seninle olamam cünkü ben lanetliyim diyor gerzek kari 🙂 deimdi ama Filmin sonunu görünce kariya hakverdim. Bide filmi böyle bitiren senariste küfrettim.

qumru

Çok uzun zamandır bekliyorum..Biraz daha beklerim..Yapacak birşey yok..Zira Türkçe Dublaj da aynı hissi alamıyorsun..Çok yavan kalıyor..

fatma

altyazılı ekler misiniz?

ADMİN: MAALESEF TÜRKÇE ALTYAZISI HENÜZ ÇIKMADI, YAKINDA EKLEYECEĞİM.