BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Colonia 2015 Almanya,Lüksemburg,Fransa / Türkçe Altyazılı-

1973'te Şili'de diktatör Pinochet iktidarı kurulur. Ülkede bulunan hostes Lena ve fotoğrafçı Daniel çifti, bir anda kendilerini sokak çatışmaları ve diktatörlüğün baskısı arasında bulur. Solcu gruplarla ilişkisi olduğu gerekçesiyle Daniel, Pinochet'nin gizli polis teşkilatı DINA tarafından alıkonur. Sevgilisinin, diğer birçok siyasi suçlu gibi ülkenin güneyindeki kampa götürüldüğünü öğrenen Lena, oldukça zorlu şartların söz konusu olduğu ve hiç kimsenin kaçamadığı bu komüne katılmaya karar verir.Dünya'nın en ünlü faşist liderlerinden olan Pinochet dönemini ele alan ve başrolde Emma Watson'ın yer aldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gömer31
2 yıl önce

Yine bir komünizm güzellemesi daha. Size göre; Pinochet faşist diktatör, ama milyonlarca insanı katleden eli kanlı, komünist diktatörler; Lenin, Stalin, Mao ve Kim Yong Un ise; Yunus Emre. Yahu bu komünist zihniyetin, temel felsefesi; DE MO GO Jİ…
İyi uykular.

ORHAN SANDIKCI
4 yıl önce

Gerçek olaylardan esinlenerek yapılmış, dini içeriklerin insanları istenildiğinde nasıl uyuşturduğunu, sahte dindarların, siyasi emellerle birleştiklerinde
nasıl egemen hale geldiklerini, gerek konusuyla, gerekse işlenişi ile mükemmel bir şekilde anlatan sürükleyici ve bir o kadar da düşündürücü bir dönem filmiydi. Emma Watson’un oyunculuğu harikaydı doğrusu. Aşkı için yapmış olduğu fedakarlık ve Daniel ile birlikte özgürlük için kaçış mücadeleleri izlemeye değerdi. Ben filmi çok beğendim ve arşivime attım. izlemenizi tavsiye ederim.

Dede
4 yıl önce

izleyiniz…

mistral
4 yıl önce

perfect…..

Derya Isildak
4 yıl önce

Ensar vakfi Şili subesi.. Mutlaka izlenmeli…

emice
4 yıl önce

Oldukça sıkı bir film,gerçek olayları anlatıyor,mutlaka izlemelisiniz

4 yıl önce

Güzel bir film izleyeceksiniz , keyifli, sürükleyici ve başarılı .

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x