BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.


Puanla:
0 / 10

-Mesyats v derevne / Two Women (İki Kadın) 2014 Rusya,Fransa,İtalya / Türkçe DUBLAJ-

İnatçı bir kadın, kimseyi dinlemeyerek büyük bir arazi sahibi ile evlenir. Zamanla, oğluna tuttukları özel bir öğretmene karşı duygular hisseder. Bu hisler karşılıksız olsa da, kadın üzerinde saplantılı hale gelir ve özenle kurduğu bu hayatını derinden etkiler. Rus aktris ve yönetmen Vera Glagoleva’nın imzasını taşıyan film, toprak sahibi zengin bir adamla evlenen dikbaşlı bir kadının, oğlunun öğretmenine aşık olmasıyla düştüğü çıkmazları konu ediniyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Kenan

Zaman kaybı değil, eğer amaç Rusça dil bilgisi hakkın da pratik yapmak isterseniz..

Trinity

Ralph Fiennes var diye güzeldir dedim actim, inanin bende yarida biraktim. Zengin bir adamla evli kadin etrafta bisürü asigi var. Zenginlik, herseye sahip olmak yüzünden ne yapacaklarini sasirmis sakrabanlar. zaman kaybi.

Berbat ötesi igrenç tamamen zaman kaybı ben bitirene kadar sabredemedim kapattım.Bitirene sabır madalyası takılmalı kesinlikle berbat.Birkaç zengin bir çiftlikte ordan oraya ordan oraya saçma sapan konuşup duruyorlar.