BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Elena Undone 2010 ABD / Türkçe Altyazılı-

Dışarıdan bakınca birbirlerine tamamen zıt iki kadın, birisi ünlü bir yazar, diğeri ise sıradan, çocuğu olan bir annedir ve eşi papazdır. İmkansız bir şekilde defalarca yolları kesişen iki kadın arasında çekim oluşur. Tanışmalarının sonunun nereye gideceğini tahmin ederler, uzaklaşmak isterler, ancak bunu başaramayınca olabilecek en tutkulu anları yaşamaktan kendilerini alamazlar.İki kadın arasındaki ilk önce soğuk geçen ama birbirlerine karşı koyamamaları sonucu doğan yakınlaşmayı ele alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: ARZUM)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

7
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
heroin

çok iyiydi. tesekkurler admin.

Metto Von Totto

Güzel fikm. Herkesin, filimde oynayan, dişleri çok güzeldi.

fadime

fazla etkilenmeden izledim kadınlar daha dekolte giyinebilirdi cinsellik yok film kötü diyemem ama iyide sayılmaz

BirFilm İzledim

Bu filmi izledim. İzlerken kah güldüm, kah eğlendim, kah ise acılara terk ettim kendimi. Ama özünde yine de iyi insan olmak herkes için lazımdır. Bugün burada yarın başka bi yerde olabiliriz. Film zaten bunu anlatıyor. Aşk varsa para da vardır ve para yoksa aşk da yoktur ikileminde kalmış bir toplumun dinamkilerinin içselleştirilmesine dönük reankarnasyonel bir bakış açısı veriyor. Ama bizim bunu anlayabilecek beyin yapımız nerede. Anca kötüleyin herşeyi zaten. Siz daha iyisini yapabiliyorsanız neden yapmadınız şimdiye kadar? Bakın ülke ne halde şimdi. Filmdeki kadınlar sarışın ve daha güzel olabilirdi. Onun dışında güzel.

BirFilm İzledim

Sevgililer kahpe değil, sevgiler yalan.

jasmin

Merhaba,
gerçek aşk bir arada olmak için her zaman güzel bir yol bulur
teşekkürler Admin.

rzm

Merhaba, gerçekten çok çok güzel bi filmdi.Gerçek sevginin cinsiyete ihtiyacı yoktur.Fuck the labels

x