BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

91.1 Filmi izle

Puanla:
0 / 10

-91.1 2015 2016 Türkiye / Yerli Film-

Alper en yakın arkadaşı Soner ve yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Hazan ile aynı üniversitede okumaktadır. Aynı şehrin başka bir semtinde yirmili yaşlarını yaşayan Hakan, Barkın ve Serhat bir tatil beldesinde tatil yapmayı planlarlar. Bu şehirde yaşayan diğer kuşak ise, 12 yaşındaki Mutafa ve arkadaşı Emre’dir. Mustafa ve Emre’nin hayali özel bir radyoda yayın yapmaktır. Mustafa’nın babası, yakın çevreye yayın yapabileceği bir verici imal eder. Beklenmedik bir zamanda, bir noktada bu üç farklı hayat birbirine düğümlenir.3 farklı hikayeyi başından ve sonundan olmak üzere değişik zamanlardan ve açılardan ele alan, kuşak farklarını da aktarmaya çalışan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tureng
3 yıl önce

film kötü hayatlar üzerinden, bitik, yitik insanlar üzerinden, ayak takımı üzerinden, pislik insanlar üzerinden onların yoksunlukları üzerinden prime soyunmuş bir filmdir. Ha diyeceksiniz ki e ne olacaktı. Ne olacaksa olacaktı ama bunda bir istismar var. Kaldı ki bu tarz insanlar istirmar edilse kötü müdür? Çok da değildir. Anasa keranede çaça biri, arkadaşına para çaldıran biri, sürekli tatlı yiyen biri, halka tatlısı demeyi .iksen beceremeyen üç ahmak öküz, yeteneksiz bir çocuk ama radyo programı sunacağım diye uğraşıyor o bozuk ve zavallı diksiyonuyla, birisi kendisini seven kıza pislik yapıyor onu aldatıyor, arkadaşı onun kız arkadaşızı .ikiyor sonra bunlar ve hepsi bir de… Read more »

Özcan
Reply to  tureng
2 ay önce

Senin olmayan beynine tüküreyim. Nedenle bakıyorsun filme kör oğlu.

beyazit
3 yıl önce

olumsuz yorumlara bakmayın film fena değil izlenir etkileyici sahneleri var yorumlara bakarak film izleyenlerin içi rahat olsun sonu o kadar saçma biten türk filmleri varki bu film onlara hiç yoktan on basar bence 10/6.5 veririm

Film İzle
3 yıl önce

Gerçekten Harika Film İzlemenizi Tavsiye ederim.

blacksea21
3 yıl önce

Kesişen hayatlar, azim, umut, kırılganlık, sevgi, ihanet vs.. Bu filmde ne ararsanız var ama tek bir şey yok ”kötü geçen 1 dakika” Mustafa HAKTANIR’ın içine Alejandro innaritu kaçmış diyesim var.. Baştan sona kadar kalite kokan bir yapım.. 8/10

ORHAN
3 yıl önce

izleyenlere sabırlar.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x