BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Francofonia 2015 Fransa,Almanya,Hollanda,Rusya / Türkçe Altyazılı-

Louvre müzesinin yöneticisi Jacques Jaujard ve Nazi işgal subayı Matternich etrafında şekillenen bir hikâye anlatılmaktadır. İkisi arasındaki ittifak, müzedeki hazinelerin korunması adına itici bir güç olacaktır. “ Francofonia ” sanat ile gücün arasındaki ilişkiyi gözler önüne serer. Louvre müzesi, biz her ne kadar en kanlı çatışmaların ortasında olursak olalım, medeniyetin canlı örneği olarak karşımızda durur.Ünlü Rus yönetmen Aleksandr Sokurov'un yönettiği belgesel nitelikli yapımda, Louvre müzesinin sahip olduğu tarihsel değerlerin insanlık adına etkileri inceleniyor. Venice ödülü bulunan yapım için yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ORHAN
3 yıl önce

Sukurov sineması adına bir-belgeselde- olsa, başarılı olduğu söylenemez. ASHES AND SNOW ve THE MİLL AND THE CROSS- ilgi duyan sinema severlere öneririm.

Film İzle
3 yıl önce

Gerçekten İzlenmesi gereken filmlerden birtanesi güzel

Korkut
3 yıl önce

Herkesin değil, çilekeş kültür sanat ehlinin izlemesini önerebileceğim bir film. Zira yönetmen her zaman olduğu gibi gişe ve tempo kaygısıyla değil, sanatsal ve kültürel kaygı ve motivasyonlarla hareket ederek bu çok değerli yapıtı üretmiş. Tabii emeği geçen diğer insanları da unutmamalı.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x