BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Balkanlarda Herhangi Bir Adamın Ölümü / Smrt Coveka na Balkanu 2012 Sırbistan / Türkçe Altyazılı-

Bir müzisyen evinde intihara girişerek kendini vurur. Çıkan sesten dolayı komşuları eve gelirler. Komşu Aca, olay yerine ilk gelen kişidir ve polisi beklemeye karar verir. Fakat polisin gelmesi, trafiğe takılmasından ötürü uzun sürecektir. Diğer komşular da eve gelince, stresli bir bekleyiş başlar. Bütün bu ortam, bir web kamerası ile kayıt altındadır ama kimsenin bundan haberi yoktur.Şaibeli bir intiharın ardından gelişen ve tek bir odada gelişen olayların anlatıldığı; eğlenceli sahnelerin de bulunduğu Balkan filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: ALİCAN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Alpaslan

Sayın admin, bu siteyle ilgili şikayetim; yorum yerine filmin konusunu anlatan gerzeklere onay vermen! Lütfen azıcık duyarlı ol kardeşim. Filmin konusu detaylıca anlatılır mı, o zaman neden izleyelim!!!!!!! 🙁

ADMİN: ÇOK DAHA DİKKATLİ OLACAĞIM, TEŞEKKÜR EDERİM UYARINIZ İÇİN.

özdenyunus

eğlenceli

ORHAN

Bütünüyle bir tiyatro. Sinema adına bir esprisi olmayan traji-komik bir hikaye İzlemek isteyenler.KORKUT-un yorumunu okuyunuz..

Korkut

Film tek mekanda, intihar eden bir bestecinin küçük salonunda geçiyor. Tiyatro havasında dolayısıyla. Karamizah türündeki filmlere mükemmel bir örnek. Site içi puana aldanmayıp izlenmeli. Tempolu Holywood filmleri sevenler için uygun kaçmasa da sinefiller için bir ziyafet.

x