BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ten (10) / Dah 2002 İran,Fransa / Türkçe Altyazılı-

Tahran'da bir kadın arabasıyla yola çıkmıştır. Arka arkaya arabaya binenler aracılığı ile bir kadının yaşamını ve İran'da yaşayan kadınların dünyasını tanımaya başlarız. Sürücü ile konuklar arasında geçen her diyalog, on bölümlük filmin bir parçasını oluşturmaktadır. Bu konuşmalar, kadınların aile yaşamlarına ve toplumda kendilerini ifade etme çabalarına ışık tutar.İran sinemasının önemli isimlerinden Abbas Kiarostami'nin yönettiği ve Fars toplumunda kadının yerini sorgulayan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Babinsky

Çok çok iyi bir filmdi. Tamamen araba geçmesi filmin değerini düşürecek değil elbet. Verilen mesajların yanı sıra aynı amaç için arabaya binenlere şoförün farklı muamelelerine dikkat ediniz. Hayat kadınının dediklerini bir yerde kabul edip sonraki kişiye ve çoçuğuna o doğrultuda bir şeyler demesi de bir diğer mesajdı. Güzel filmdi.

Filmin ilk 51 dakikası arabada geçiyor 🙂 sıkıldım devam edemiyecegim

x