Sonsuzluk Teorisi Filmi Altyazılı Full HD izle, The Man Who Knew Infinity Altyazılı HD Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sonsuzluk Teorisi / The Man Who Knew Infinity 2015 2016 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Hindistan'da fakir bir ailenin çocuğu olarak doğup büyümüş, eğitim almamış Ramanujan, matematiğe büyük bir ilgi duymaktadır. Çalışmalarını binbir zorlukla Cambridge Üniversitesi'ne gönderir. Bu çalışmalardan çok etkilenen Prof. Hardy (Jeremy Irons) genç dahiyi üniversiteye davet eder. Tüm hayatını geçirdiği ülkeyi ve sevdiği kadını geride bırakarak İngiltere'ye gelen Ramanujan, hem hiç alışık olmadığı akademik dünyaya alışmaya, hem de 1. Dünya Savaşı'nı tüm ağırlığıyla hisseden ülkede yabancı düşmanlığıyla mücadele etmeye çalışacaktır. Filmde, gerçekte yaşamış olan matematikçi Ramanujan'ın gerçek hikayesi anlatılıyor. Bu büyük dahinin dramatik öyküsünü sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hakyol31
3 yıl önce

Ateist bir profesör ile matematik dehası Hintli öğrencinin; yerleşik akademik zihniyete karşı verdikleri mücadeleyi anlatan, çok güzel ve duygusal bir film (9/10). Filmin ilginç yanı; Hint ikon tanrısına tapan öğrencinin; ateist hocasına, bilimin aslında Allah’ın varlığını ispat eden bir yol olduğunu anlatma çabasıdır. Gerçekten de, bilim; her dalı ile Allah’ın varlığını ispat ederken, bilim adamlarının çoğunun Ateist olması, kendilerini inkar etmek olmuyor mu?

Pi
5 yıl önce

Bazı yerleri var hiç güzel anlatamamışlar o nedenle daha güzel olabilecek bir film yetersiz kalmış. Hastalık meselesi ve adamımızın bu algoritmaları nasıl oluşturduğu . Herhalde vahiy inmiyordu Dünyadaki tüm nesnelerle kurduğu geometrik bir ilinti vardı ki onu açamadılar işleyemediler. Vurucu olacak yerleri üstünkörü geçmişlerdi hep. Ama güzel akıcı film….

Jeremy Irons ise yine aşık oldum en son Borgias’ daki Borgia Papası rolünde harikaydı efsane oyuncu…

ORHAN SANDIKCI
5 yıl önce

Gerçek bir yaşantıdan ele alınmış, akıcı bir konusu ve kurgusuyla, mükemmel oyunculukları ile çok güzel bir filmdi. 32 yaşında genç yaşta ölmüş, İspatlanmış Matematik formüllerinde dahi Hintli olmasından dolayı kimlik tartışmasına maruz kalmış, değeri çok sonraları anlaşılan,yaşamış olsa bilim adına dünyaya daha çok şeyler verebileceği düşünülen bir matematik dehasının, çabasını, azmini ve dram yönü kuvvetli biyografik öyküsünü izleyeceksiniz. Matematiği sevmeyebilirsiniz ancak, tutku derecesinde matematiğe bağlı olan ve bu tutku yüzünden formel bir eğitim alamayan ama kendi geliştirdiği yöntemlerle kendini ünlü İngiliz matematikçi Godfrey Hardy’ye ispatlayan Ramanujan’ın ilginç hayat hikayesini izlemenizi tavsiye ederim.

derya isildak
5 yıl önce

Bir dahi’nin hayatindan bir kesit. Tarih ve matematik meraklillarinin sevecegi bir film…

derya isildak
5 yıl önce

Admin bey kardesim konusmalarla alt yazi uymuyor, bir ayar cekermisin lutfen…

ADMİN: ASLINDA UYUYOR , SADECE UYUMSUZLUK GÖRDÜĞÜNÜZ AN OYNATMA ÇUBUĞUNU İLERİ VEYA GERİ SARIN YA DA DİĞER İZLEME SEÇENEKLERİNİ KULLANIN, DÜZELECEKTİR.

5 yıl önce

gerçekten izlenmeye değer güzel bir film …

Furkan Eroglu
5 yıl önce

Admin , Sadece Mail Ru’dan izleniyor. O da 1080 p. 720 VEYA 480 seçeneğinin olmaması kötü.
Diğer oynatıcılar kendi sitelerine yönlendiriyor işleri uzatıyor.
Vk desen ülkede açmıyor.
Bu filmi zorunlu başka siteden izlemek zorunda kalıyorum. Bir çaresini bulursun umarım

ADMİN: OK.RU SEÇENEĞİNDEN GÜN İÇİNDE DE 1080p OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ, AKŞAM SAATLERİNDE 480p’DEN YUKARISINA İZİN VERMİYOR VE KENDİ SİTESİNDEN AÇMANIZI İSTİYOR. VK SEÇENEĞİNDEN İZLEMENİZ İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLMANIZ VE OTURUM AÇMIŞ OLMANIZ YETERLİDİR. AYRICA OPENLOAD SİTESİNDEN DE TEK PART OLARAK (REKLAMLARI KAPATTIKTAN SONRA) İZLEYEBİLİRSİNİZ. BÜTÜN SİTELERDE BUNLARDAN DAHA SEÇENEKLER BULUNMUYOR VE HEPSİ BUNLARIN AYNISINI KULLANIYOR.

ordeall
5 yıl önce

admin film de muzık harıcı ses yok konusmalar yok sadece muzıksesler bı bakarmısın

ADMİN: DÜZELTTİM, İYİ SEYİRLER.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x