Requiem for the American Dream izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Requiem for the American Dream (Amerikan Rüyası için Ağıt) 2015 ABD / Türkçe DUBLAJ-

Yaşadığımız yüzyılın en büyük filozofu sayılan ve Amerikan politikası karşıtlığı ile bilinen Noam Chomsky, Amerikan devletinin bir grup zengin azınlığın elinde nasıl oyuncak edildiğini tüm bilimsel verilerle ortaya koyuyor. Orta sınıfın küresel kapitalist sistemde nasıl yok edildiğini ve bunun büyük bir kaosa neden olacağını tüm entellektüel birikimi ile ele alan Chomsky'nin belgeselini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
komünüyıkanadam
3 yıl önce

“Yaşadığımız yüzyılın en büyük filozofu sayılan ve Amerikan politikası karşıtlığı ile bilinen Noam Chomsky” önermesine göre, çağımızın en büyük filozofu; Josef Stalin ve Mao’dur. Üstelik, bu ikisinin kasaplıkları; Guinness Rekorlar Kitabına girmiştir. Chomsky’nin Komünizmi, fosil olmuştur. Komünizm’e göre, daha kabul edilebilir bir sistem olan, kapitalizm ise; 1990’lardan sonra, “Vahşi Kapitalizm”e evrilerek, kendi sonunu hazırlamaktadır.

Gntk
4 yıl önce

money talks since BC 700 🙂
admin bunları uzun uzun konuşmamız lazım

ADMİN: KONUŞALIM MÜDÜR, BU HAFTA İÇİ GELECEZ BÜYÜK İHTİMAL:)

ipekim
4 yıl önce

Alt yazılı lütfen …

ADMİN: MAALESEF ALTYAZISI HENÜZ ÇIKMADI.

selin özbek
4 yıl önce

Hepimizin konuştuğu konular Dünya düzenini değiştirecekmi bu bilgiler Hayır

Mavruk
4 yıl önce

Welcome to today`s Turkey !!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x