Zerre 2012 Yerli Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Zerre 2012 Yerli Film izle

Puanla:
0 / 10

-Zerre 2012 Türkiye / Yerli Film-

Zeynep, belediyede kadrolu bir iş hayali kurmaktadır. Çalışmakta olduğu tekstil atölyesinden kovulmuş, annesi ve hasta kızıyla birlikte küçük bir dairede oturmaktadır. Zeynep'in de ara sıra burnu kanamakta ancak parasızlıktan doktora gidemez. Ev sahibinin ise organ mafyası ile bağlantısı bulunmaktadır. Tüm bu koşullar arasında Zeynep, Trakya'da haftalık 90 TL yevmiye ile bir fabrikada çalışmaya başlar. Ancak buradaki insanlar da birbirinin kuyusunu kazmaktadır. Bir kadının iş bulmak için gösterdiği çabalara yer verilen filmde, ülke insanının ortalama profili de gözler önüne seriliyor. Bu yapım hakkında yorumlarınızı bekliyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): ond[email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
piro baz
1 yıl önce

vahşi kapitalizm ve lanetli erkek eğemenliğinin insanlığa çektirdiği acı bir hayat gerçekliği.geri ve çağdışı yaşam sarmalında kadın, örgütlenerek toplumsal bir güç oluşturmadıkça çıkışı olamayacaktır.

piro baz
1 yıl önce

lanetli bir hayat gerçekliği.kadın örgütlenip özgürleşmeden bu acı yaşam profili hep karşımıza çıkacak ve hep yürğimizi yakacaktır.

Erdem
2 yıl önce

Gerçek bir kalp yarası
İçim acıdı ….

Almanya
4 yıl önce

Bence bu film değil, çünkü benim bile tanıdığım onlarca insan var Türkiye’de. İnsanımız böyle bu şekilde yaşamaya çalışırken, saraylarda oturup aylık 3 milyon giderleri,varken neden,neden milyonlarca temiz kalpli insanım böyle sürünüyor.
Yazık yazıktır çok yazık.
Film on numara gerçekleri anlatmışlar.

ORHAN
4 yıl önce

Adana Koza-da en iyi yönetmen ödülü alan ZERRE-, işinden kovulmasıyla-nasıl bir kovulmaydı o öyle?- yeni iş arayışları içinde geçen film*Trakya bölümüyle- ki o bölüm INARRİTU- Biutuful- la bayağı örtüşüyor, herhangi bir doğru çözüm getirmeden.. öylece bitiyor. Film kalıcı çarpıcı bir sonuca varmadığı için de ZERRE etkili olamıyor.

poormf
4 yıl önce

Sokak lambasının umut ışığı gibi görünebildiği oldukça karanlık olan film, sıkışmışlık, çaresizlik duygusunu verebildiği için amacına ulaşmış.

Varlıkları zerre kadar önemli görülmeyen, pamuk ipliğine bağlı yaşamların güvenliğinin kapıya sarılan ip ile sağlandığı insanların öyküsü anlatılırken sosyalini bırak devlet nerede sorusunu getiriyor akla…

Beyaz atlı prense bağlanmayan sonu ile, zorlu yaşamına karşın onurlu duruşundan vazgeçmeyen bir kadının dramı çerçevesinde ilerleyen film, tanıklıkla yetinip aslında yeni bir şey söylemiyor olsa da eğitim, sağlık , barınma sorunları çözülmemiş bir toplumda en az üç çocuk diyen fütursuz akıllara bir yanıt niteliğinde…

eskici
Reply to  poormf
4 yıl önce

film güzel veya degıl yazacan amma uzatmıssın

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x