El Olivo 2016 Altyazılı izle, The Olive Tree Altyazılı Film izle, Zeytin Ağacı Filmi izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-El Olivo (Zeytin Ağacı) / The Olive Tree 2016 İspanya,Almanya / Türkçe Altyazılı-

İspanya’nın doğusundaki bir köyde tavuk çifliğinde çalışan Alma, yıllar önce konuşma yetisini yitiren dedesine çok bağlıdır. Dedesinin, 12 yıl önce ondan izinsiz satılan 2000 yıllık zeytin ağacının yasını tuttuğunu fark eden Alma, onun son günlerini huzurla geçirebilmesi için o ağacın peşine düşer. Alman bir firmanın satın aldığı zeytin ağacının peşine düşen Alma'nın hikayesinin anlatıldığı İspanyol filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur
1 yıl önce

paranın her şey olmadığını hayatın can suyunun başka ve köklü değerlerde ve bağlılıklarda olduğunu anlatan sıcak ve samimi bir film

Hadiye
4 yıl önce

Bir ağaçla arkadaşlığı, dedeyle torunun geçirdiği uzun ve zevkli zamanları, olmayacak şeyler için sonuna kadar inanarak savaşmayı, iki yüzlü enerji şirketlerinin logolarında yeşil şeyler kullanmalarıyla ve Amerikan hayranlığıyla alay etmeyi çoktan unutmuş muyduk yoksa? Teşekkürler Admin.

Amatem
4 yıl önce

Çok güzel …

Sem Sem
4 yıl önce

İzlediğim en güzel filmlerden biri..çok teşekkürler..

forreee
4 yıl önce

güzel fılm..zeytın ağaçına ve ağaçlarına aşık oldum,anlatılmaz ızleyın lütfen..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x