BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Student / (M)uchenik 2016 2017 Rusya / Türkçe Altyazılı-

Aşırı dine kendisini kaptırmış olan genç Veniamin, herkese vaaz vermeye başlar. İnsanlara “Kızlar yüzme dersine bikinileriyle gidebilir mi?”, “Evrim Teorisi, okullarda temel bilimlerle birlikte öğretilmeli midir?” gibi sorular yöneltmeye başlar. Sadece kutsal kitaptan alıntılarla konuşan gencin durumu kötüye gitmektedir. Yalnızca biyoloji öğretmeni Elena, onunla onun kulvarından iletişim kurmayı deneyebilecektir.Hassas konuları genç birisinin düştüğü inanç bunalımından yaklaşarak anlatan ve adından çokça söz edilen Rus filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

11
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
okuduğunu anlayan adam 31

Ateizm ve Darwinizm’i, tek bilimsel gerçek diye yutturmaya çalışan, yahudi öğretmen ile bir yaratıcının olduğunu anlatmaya çalışan, hristiyan öğrencinin mücadelesini anlatan, ama aslında; ateizmi yüceltmek isterken,aslında tam bir safsata olduğunu anlatmak zorunda kalan, güzel bir film.Bu film ayrıca; semavi din mensuplarının, ortak düşman olan Ateizm ve Darwinizm’e karşı birlikte mücadele etmeleri gerektiğini de, ispatlıyor.

hasan

Tum dinlerin anasini… bacisini…

okuduğunu anlayan adam 31

Sevdiğin renk; kopkoyu kırmızı, bunsan eminim.
Nereden mi bildim ? Tabii ki; sapkın ideolojinden ve lağım akan sözlerinden…

jan

pislik herifler yıkanmadan sozde kutsal kitaplarını eline alırlar dal .. ortada gezişir…ne ayak lan bu porno filim bile bundan daha durust yawşaklar…..

Mordi

Klasikler arasına dahil ettiğim, günlerce etkisinde kaldıktan sonra bu yorumu yazabildiğim ender bir film..teşekkürler admin..

Tulpar

Rus şakirdi de böyle oluyor demek ki..

özdenyunus

çok fena…

Zafer

Manyak herherde manyaktır

Turan

Tarihteki en büyük yalan insanlığa binlerce yıldır zarar vermeye, hayatlarını karartmaya devam ediyor. Din tüccarı Türkiye’de de aynı, dünyanın başka bir yerinde de. Boş beleş, gereksiz, asalak tipler hepsi.

barolo

son 3 bin yilda tek tanrili dinlerin yarattigi -manüpülasyon-, ortalama 1350 gram agirligindaki beynimizin, neden sadece dörtte birini kulllandigimizi kanitlar gibi…aklinin, sadece bi miktarini kullananlara bile söyliyecekleri olan bir çalisma. önyargilardan uzak olmak kaydiyla.

Apollon

Karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve neye inandığını anlamak açısından oldukça kafa karıştırıcı film.Çocukta Tanrı inancı var ama sosyalist düşünceyle dini yaymaya çalışıyor.Fakirden,Ezilmişten yana.ama bir yandanda eşcinselliğe ve kızlarla ilişkiye sert bir şekilde karşı duruyor.dinin toplulukla değil kendi başına yayılmaya çalışılmasını söylüyor.Ateist bir öğretmenle din-bilim üzerinden tartışmalara giriyor.Öğretmenin bile ayetlerle beynini yıkayıp din’e ilgi duymasını sağlıyor.sonunda tabi tüm düşüncelerini yerle bir edicek mi? yoksa amacına ulaşacak mı? bunu izleyinde görün.çok enteresan bir film.