SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Babamın Kanatları Yerli Film izle
Puanla:
0 / 10

-Babamın Kanatları 2016 2017 Türkiye / Yerli Film-

Ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenen inşaat işçisi İbrahim için yaşamdaki en değerli şey uzaktaki ailesidir. Yeğeni Yusuf ise yükselme hırsıyla dolu genç bir işçidir ve amcasının durumunu anlamaktan uzaktır. Sömürüldüğü TOKİ şantiyesinde kendini giderek daha değersiz hisseder. İbrahim’in zihnindeki sorular onu rahat bırakmaz: Geride ailesine bırakacağı ne vardır: Yaşamı mı, ölümü mü? Toplumun alt sınıflarının üzerine binmiş ağır yükün diğer kesimlerce görünmeyen gerçekliğini ustalıkla anlatan Kıvanç Sezer'in bu ağır dramasını sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
6 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
tulyn34

hayatın gerçekleri…eğitim..eğitim..eğitimm..

ahmet gedik

yerli sinemanın abuk subuk bir sürü filmlerinin dışında gerçek, hayattan v insanlıktan yana bir film, oyunculuk ve hikaye çok başarılı.festival filmlerinin sıkıcılığından uzak gerçeğin ilmik ilmik yılmaz güney tarzında işlendiği bir film.

Can

Adamsin admin emegine saglik tc deki aci gercekleri anlatan zenginin bir gecede harcadigini garibanin hic bir haka sahip olmadiginin anlatildigi 10 numara bir film avrupa sizi kiskaniyor garibanlar sukretmeye devam

ORHAN

Gökdelenler arasında kaybolup giden yaşamlar. Bahanesi hazır-bu işin fıtratında var-. Menderes Samancıların mükemmel oyunuyla öne çıkan bir film.

Film Çok güzeldi ramazan günü iyi vakit geçti

ATESİNSESİ

Sinemanın yüzakı bir film..emeği geçen herkese teşekkürler