Yuva – Home Belgeselini izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Yuva / Home 2009 Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-

Dünyanın oluşum aşamasındaki süreçleri ve canlıların yerküre üzerinde ilk varoluştan günümüze kadarki değişimlerini mükemmel görsel şölen içinde aktaran ve en iyi belgesel yapımları arasında adlandırılan Yuva - Home belgeseli, NTV ekranlarından da yayınlandığı zamanda oldukça beğeni toplamıştı. Bu mükemmel yapımı, büyüleyici manzaralar ve sade anlatımla birlikte sizlere Türkçe Dublajlı olarak sunuyoruz. Kimi okullarda ders niteliğinde gösterilen bu belgesel için yorumlarınızı bekleriz. İyi seyirler.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
277 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yasin
6 yıl önce

ilk okuldan universitelere kadar zorunlu olarak doğa dersleri verilmeli diziler yerine bu tür yapımlar ağırlık VERİLMELİ . YAPILAN YORUMLARIN ÇOĞU KONUNUN YETERİNCE ANLAŞILMADIĞINI GÖSTERİYOR . BU HIZDA YAPILAN DOĞA TAHRİBATI ÖNÜMÜZDEKİ ON YILDA 20 MİLYON İKLİM MÜLTECİ SORUNUNU DOĞURUR

dusuncededevrim
7 yıl önce

Bilim hakkinda dogru bir yorum yapabilmek icin, herseyde oldugu gibi bilimi de olcup tartmak gerekmektedir(Bu ise aklin kurcalanmasini gerektirir).Diger turlu onyargili olup emin olmadiklarina guvenerek, hic farkinda olmaksizin yalanciya guvenen birinin durumuna dusmus olursun, iste cogumuzun isledikleri yanlislari bu asamada tohumlaniyorlar. Insanlar yalnizca kusursuz, hatasiz olanlara guvenmelidir. Boyle yaptigimiz zaman cogumuzun hatalarini isledikleri asamadan sag salim kurtulabiliriz. Ama sorun burada… Insanlar neyin dogru ve neyin yanlis oldugunu nasil anlayabilirler? Iste ”dogru ile yanlis” ‘ i ayirt etmeden oncelikle dogrular ile yanlislar emin olmalidir, bunu yapabilmek icin ”dogru ile yanlisi” sorgulamak icap eder. Kimisi, bunu atalardan alir, kimisi bunu bilimden alir,… Read more »

meda
Reply to  dusuncededevrim
2 yıl önce

kendini boşuna yormuşsun kardeşim: tanrı vardır ama onu biz yarattık!

8 yıl önce

Madem evrim var diyorsunuz o zaman neden şu an hala maymunlar var

VAHAP
8 yıl önce

ol dedi oldu kısmı “akıllı tasarım teorisi” olarak çeşitli bilimsel camialara sunulmuş ve hiçbirince kabul edilmemiştir çünkü bilim insanlarının tamamına yakını evrim teorisini kabul etmektedir, hadi bu söylediğimi yalanlayın. madem bu kadar bilimcisiniz, “pek çok bilim adamı” diye konuşacak kadar konuya hakimsiniz, buraya koyun bakalım bilim insanlarının evrim teorisi’ni kabul oranını. hodri meydan. çocuk söylemleri bunlar , bilim adamları hehh aaa o çok zeki insanlar, evrimi savunuyorsa bir bildiği vardır, bizim düşünmemize gerek yok o bizim yerimize düşünmüş zaten haydi ateist olalım mı diyorsunuz? ateist mi değil mi size ne? ateist değilse bile hristiyandır büyük ihtimalle, o zaman siz de… Read more »

VAHAP
8 yıl önce

sonra şunu fark ederseniz ne mutludur; evrim’in yalan olduğunu söylemek için canhıraş mücadele eden, eleştirmedik nokta bırakmayan bu insanlar, evrim’in açıkladığı şey konusunda tek bir alternatif ortaya koymazlar. “evrim bilimsel değil” derler ama neyin bilimsel olduğunu söylemezler. “evrim mantıklı değil” derler ama neyin mantıklı olduğunu söylemezler. neden? peki, kabul, evrim yok. bana kendi teorini söyle, tüm bu biyolojik çeşitlilik nasıl oluştu? bunu anlamazlar. çünkü anlatacakları şey evrim’in 100000′de 1′i kadar dahi bilimsel, 100000′de biri kadar dahi mantıklı değildir. bunun kendileri bile farkındadırlar. Konuşma başlangıcı: 19 Haziran 03:42 Vahap Salan biraz degisik bir yorum olmus. tipki bir evrimcinin evrim onermelerini sadakatle… Read more »

ammar
Reply to  VAHAP
2 yıl önce

ama senin atan maymun olabilir şu düşünce yapısına bakılırsa.

VAHAP
8 yıl önce

sonra şunu fark ederseniz ne mutludur; evrim’in yalan olduğunu söylemek için canhıraş mücadele eden, eleştirmedik nokta bırakmayan bu insanlar, evrim’in açıkladığı şey konusunda tek bir alternatif ortaya koymazlar. “evrim bilimsel değil” derler ama neyin bilimsel olduğunu söylemezler. “evrim mantıklı değil” derler ama neyin mantıklı olduğunu söylemezler. neden? peki, kabul, evrim yok. bana kendi teorini söyle, tüm bu biyolojik çeşitlilik nasıl oluştu? bunu anlamazlar. çünkü anlatacakları şey evrim’in 100000′de 1′i kadar dahi bilimsel, 100000′de biri kadar dahi mantıklı değildir. bunun kendileri bile farkındadırlar. Konuşma başlangıcı: 19 Haziran 03:42 Vahap Salan biraz degisik bir yorum olmus. tipki bir evrimcinin evrim onermelerini sadakatle… Read more »

onur
8 yıl önce

biyolojik çeşitlilik konusunda ortaya koyulabilen TEK bilimsel teoriyi, evrim teorisi senelerdir ısrarla reddedenler evrenin oluşumu konusunda ortaya koyulabilmiş onlarca teori arasından big bang’e kayıtsız şartsız iman ederler. neden? çünkü evrim dinlerini yorumlayış tarzlarıyla çelişir ama big bang çelişmez. ne bilimsel ne değil umrularında değildir, yeter ki inançları sarsılmasın, yeter ki çocukluklarından beridir inandırıldıkları yalanların üzerine kurdukları o sahte gerçeklikleri titremesin. üstüne bir de çıkıp, bakın zaten kuran’da yazıyordu bunlar derler. onlara kalsa tüm bilimsel gerçeklikler yazar kuran’da ama nedense 1400 senedir kuran’ı okuyan, dilden dile aktaran, kelime kelime, cilt cilt tefsirlerini yazan müslümanlar bunları fark edememiş, “gâvur” batıdan önce davranamamış,… Read more »

vahap
8 yıl önce

selamlar, dinle burayı dmr kardeş senin gibi ateist çok tanıdım ama senin gibi kendini ateistliğe şartlandırmış olanına rastlamadım. belki burda ne yazsam boş ama bir kaç cümle edeyim… O Allah gökleri ve yeri yoktan var edendir. (Enam Suresi, 101) Bilindiği gibi Big Bang teorisi, başlangıçta evrendeki tüm cisimlerin birarada olduklarını ve sonradan ayrıldıklarını göstermiştir. Big Bang teorisinin ortaya koyduğu bu gerçek de, zamanımızdan tam 14 asır önce insanların evren hakkındaki bilgilerinin son derece kısıtlı olduğu bir dönemde yine Kuran’da şöyle bildiriliyordu: O inkar edenler görmüyorlar mı ki başlangıçta göklerle yer birbiriyle bitişikken, biz onları ayırdık ve her canlı şeyi sudan… Read more »

o2kan
8 yıl önce

Evrim varmıdır yokmudur tartışılır ama ortaya bilimsel gerçekler koyarak.Yaradılışa inanıyorum diyen biri,adı üstünde inanıyorum der,herhangi bir ispata ihtayaç duymaz,ispatı varsa da bunu da ortaya koyabiliyorsa koyar.Ama evrim teorisinin bilimsel gerçeklere dayanması gerekir,kimse evrime inanıyorum demez,çünkü bir inanç sözkonusu değil,bir bilimsel bilgiden bahsedilir.Ama birçok kereler evrim teorisindeki geçiş türleri,ordan burdan toplama kafatasların ve kemiklerin birbirine eklenmesiyle ortaya koyulmuştur.Bunların sahte olması,geçiş türlerinin halen ! bulunamamış olması evrim teorisine olan şüpheleri arttırmıştır.Sonuç olarak inanan adam zaten inanmıştır bunu açıklayamaz,gösteremez,ispat edemez(ortalama bi adamdan bahsediyorum)tıpkı bir şeyi sevmek gibi.Örneğin en sevdiği rengin mavi olduğunu söyleyen birinin bunun nedenini açıklamaya çalışması gibi.Ama bilimsel ! dediğimiz evrim… Read more »

dmr
9 yıl önce

Merhaba
Buraya bir zamanlar yorum yazmıştım. Adamın biriyle atışmıştım. Konu her nasılsa, din konusuna gelmişti. İyi de olmuştu. Fakat toplam 264 yorum olduğu yazmasına rağmen bunların tamamına erişemiyorum. Acaba yorumların tamamına nasıl ulaşabilirim?

ADMİN: ALTTAKİ YORUM KISMINDA “ESKİ YORUMLAR” YAZAN BİR TUŞ VAR, ONA BASARSANIZ KALAN YORUMLAR EKRANA GELECEKTİR. TEŞEKKÜRLER.

dmr
9 yıl önce

Sayın hakbindir, senin henüz maymundan gelebildiğini sanmıyorum. Sayın taner, eğer birşey yalan yanlışsa, yaşamış ve yaşayacak bütün insanlar ‘O’na inansa bile, yalandır, yanlışdır. Milyarlarca insan aptal diye, gel, sen de aptal olma. Ben de, medeniyeti yerden inşa edip de, medeti gökten ummakla övünen bir türün (talihsizlik sonucu) üyesi olduğuma inanıyorum. Üstelik kuzey kutbundakine göre gök, güney kutbundakine göre yer oluyor. Bak şu allahın işine. Arkadaşlar, bu tartışmanın ilk zamanlarında ben vardım, kaç zaman geçti, hala aynı terane. Neye inandığınızın farkında mısınız? Zaten farkında olsanız inanmazdınız. Okudunuz mu semavi kitapları? Daha inandığınız kitabı okumamışsınızdır… Tevrat’a bakın. Zina haramdır deniyor, adem ve… Read more »

metin tekin
9 yıl önce

müslümanların evrim ezikliği nedir artık yaww,,kafamız basmıyo deyimiosunuz yada bazı gerçekler orumuza gidio abi diyemiosunuz ,,buralarda eziklenip duruyosunuz,,,istersen anlamaya çalışırsın ,,evrim güneşi sizin sıvanmaz…hadi ikileyin şimdi…

9 yıl önce

evrim doğruysa 4 kitap uydurma demek oluyor. çünkü insanın yeryüzüne Allah tarafından gönderildiği yazıyor. bu kitaplara inanan milyarlarca insan aptal oluyor. ‘ama siz akıllı oluyosunuz. pegamberlerden dahi daha akıllısınız’. biraz kimya, fizik okuyun belki siz de gerici olursunuz. her şey bilinçli birbirine uyumlu evrimleşti diyosunuz. (Kİ EVRENİN ÇEŞİTLİ DENGELERİNİN BİRİNDE ÇOK MİNİK BİR SAMPA YAŞAMIN SONU OLUR. KİM BU BİLİNÇLİ VE DENGELERİ HİÇ BOZMAYAN BİR EVRİMLEŞMEYİ YAPMIŞ ACABA?). mesela iç dış basıncınıızın evrimleşirken ufak sapması patlama veya büzülmeye yol açar. ilkokulu kopye çekerek bitirdiniz heralde.

emre
9 yıl önce

Evrim teorisi çökertilemedi diyenlere soruyorum. Allah’ın varlığını bilim çökertebiliyor mu? Allah’ın varlığını kanıtlayacak binlerce delil varken, varlığını inkar edebilecek hiçbir delil yokken neyin kavgasını veriyorsunuz anlamıyorum ve üzülüyorum.

ephialtes
9 yıl önce

Müthiş bişi ya bu belgesel harika olmuş…Hakikaten herşeyi de biz insanlar bile bile yok ediyoruz:(

Anubis
9 yıl önce

yazık şu guzel belgeselin altına bile ”evrime inanıyorsan maymundan geldiğine de inanıyorsun o zaman.” gibi yorumlar yazılabiliyor . iktidarlara okadar ters dusmesine rağmen 10 larca yıldır evrim teorisi cokertilemedi ve canlıların evrildiği apacık bir gercektir maymundan bahseden yok zaten once bunu ayırt etmek lazım kimse maymun insan oldu falan demiyor yorum yapmadan once ne dusunursenız dusunun once bi evrimide adamakıllı araştırın kaldı ki coğunuzun dini bildiğinede de inanmıyorum neyazıkki 🙁

ELİF
9 yıl önce

ARKADAŞLAR HUMAN PLANET TAVSİYE EDERİM ŞİDDETLE BUNA 1000 BASAR

saltuklar
9 yıl önce

Admin, bu belgesel için Putlocker izleme seçeneği koyabilir misiniz? tek parça halinde aynı anda izlerken de indirmek mümkün olabiliyor.oldukça kaliteli yapımları bize sunduğunuz için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

k3nk
9 yıl önce

şu televizyonlarda saçma sapan diziler filmler yayınlar yerine bu şekilde bilgilendiren belgeseller verilse ne kadar da iyi olur. ancak insan yine insandır gözü doymaz. belgeseldeki tahminlerin daha kısa zamanda olacağı ve belki tahminlerinin ötesinde şeylerde yaşanacağını düşünüyorum. Emeğinize sağlık böyle güzel bir yapımı paylaştığınız için. Bunun yanında bu belgeselin bir benzeri “Zeitgeist” ‘tir izlemeyen varsa tavsiye ederim.

9 yıl önce

evrime inanıyorsan maymundan geldiğine de inanıyorsun o zaman. insan oğlu milyonlarca yıldır daha neyin doğru neyin yanlıs oldugunu cozememıs, hala beyinleri gelişmemişken sen ne evrimindden bahsedıyorsun. o donemler gerıde kaldı hatırlatayım sımdı anaokulunda bıle buna ınandıramazsın. ama sunu soylemelıyım evrımı bence kendın ıcın bı dene. ……. yazık….

murad
9 yıl önce

keşke bu belgeseli paraya doymayan lüks ve sefaya doymayan aç köpekler izlese bizler zaten olanla yetinen kişileriz nerede duracağımızı biliriz teşekkürler admin

seval kazak
9 yıl önce

bu zamana kadar izlediğim görsel ve anlatım bakımından en güzel ve anlaşılır belgesel.pembe diziler yerine çocuklarımızı belgesellere yönlendirmemiz gerekiyor.

1 4 5 6
277
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x