BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-This Beautiful Fantastic 2016 İngiltere,ABD / Türkçe Altyazılı-

Londra’da çok güzel bir yerde yaşayan Bella Brown ileride çocuk hikaye yazarı olmak istemektedir. Çocukların seveceği türden kitaplar yazıp canlandırmayı hayal etmektedir. Fakat bu hayaller çok farklı yönlere doğru gider çünkü huysuz ve zor bir yaşlı kadınla yeni bir dostluk başlar. Sıcak ve samimi bir hikayeye sahip film, hayalleri olan bir kadının yaşlı bir kadınla yaşadığı çekişmeleri konu ediniyor. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

2
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
zeynep

filmin konusuna “düzen ve temizlik takıntılı, bitkilere karşı korku duyan bir kadının, kendisini bahçesinin bakımsızlığı nedeniyle ev sahibine şikayet eden aksi bir “adam” olan yan komşusuyla bahçe düzenlemesi sayesinde yakınlaşması diyebiliriz. beğendiğim tarzda güzel çiçek bahçe görüntüleri olan sıcak, naif ve duygusal bir film.

Ery

BU DÜNYADA ( In This World) dogru ismi bu pardon.

ADMİN: BULABİLİRSEM EKLEYECEĞİM, ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.