SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Bakıcı – Inconceivable 2017 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Bakıcı / Inconceivable 2017 Kanada / Türkçe Altyazılı-

Tek kızı Cora ve eşi Brian ile mutlu bir hayatı olan Angela, mahallelerine yeni taşınan Katie ile kısa sürede sıcak bir arkadaşlık kurmuştur. Genç kadından hoşlanan Angela, onun kızına bakıcılık yapmasını kabul eder, hatta sahip olmayı planladığı 2. çocuk için taşıyıcı anne olması ihtimalini de ciddi ciddi düşünmeye başlar. Ne var ki Katie ilk başta göründüğü gibi biri olmadığını, Angela ve ailesi için büyük bir tehdit oluşturduğunu göstermeye başlayacaktır. Nicolas Cage'in de başrollerinde yer aldığı 2017 yapımı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
,,,,

kötü..

ekol

Değişik sitelerden de baktım, filmin sesi çok kötü. Tanıdık bir konu, değişik bilimsel bir sonuca bağlanmış. Gina Gershon’u iyi buldum. Nicolas Cage aksiyon filmlerinden sonra bu tarz bir filmde tuhaf geldi açıkçası. 10/5,5 diyelim ve çok sıkılıyorsak izleyelim.

murat

Böyle basit senaryolarla, tanınmış aktör ve aktrisler buluştuğunda filmi izlenilebilir kılıyor diye izliyoruz fakat malesef beklediğim gibi değil. Yani iyi bir senarist şu filmin kurgusunu 1 saatte hazırlayabilir 1 günde de senaryosunu yazabilir. Sıradan bir gerilim filmi, izlenilebilir ama keyif verir mi orası kişiye göre değişir. 10 üzerinden 6

Ferya

Bilinen bir konu ve cok ta iyi rol yapamasalarda fena deyil izlenebilir, Paylasim icin tesekkurler.

ipekim

Ses çok çok az