SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
El Clan (Çete) 2015 Altyazılı Film izle
Puanla:
0 / 10

-Çete / El Clan 2015 Arjantin,İspanya / Türkçe Altyazılı-

1980’lerin başında zengin insanları kaçıran fidyesini aldıktan sonra öldüren bir aile çetesi Arjantin'de boy gösterir. Görünüşte son derece tatlı bir aile babasının başını çektiği bu çetede, en büyük oğul aynı zaman ünlü bir Ruby oyuncusudur. Zamanla aralarında çıkacak gerginlik bu cinayetleri de gün yüzüne çıkaracaktır. Gerçek olaylardan alıntı olan ve Arjantin'deki baskıcı yönetim dönemlerine de değinen yapım, Goya ödülüne layık görüldü. Bu filmi sizlere Türkçe altyazılı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir

filmler cok iyi ancak hic biri acılmıyor

gidelim_g

Yan komşunuzun ve hatta en yakınınızın gladyo olabileceğini iyi senaryo ve çok iyi oyunculuklarla gösteren bir film olmuş. Siz olsanız hangi noktaya kadar aile bağlarınıza sadık kalırsınız? Para mı, değerler mi, aile mi?

güven_cik

80’ler. çalkantıdaki arjantin. ve bu karişiklikta enteresan ve korkunç bir aile. siyasi dönem filmleri sevenlere…

Yaman

Film bulamadığımız şu günlerde , çok güzel bir film’le buluştuk , sürükleyici ve emek verilmiş bir çalışma , vaktiniz boşa gitmez .. Vizyonfilmizle ekibine teşekkürler , İspanyol filmleri bekliyoruz .